Yeni Hayat

248 14 2
                  

Canım yanıyordu, gözlerimi araladığımda hemşire başımda şok veriyordu bana krizlerden biri daha gelmiş olmalıydı uyuşmuş gibiydim.

Sevgilim sen öldün yıl oldu,deli dediler hastahaneye kapattılar her gece halislerin, sonrasında şok çok canım yanıyor yaşamak istemiyorum ama ölmeme izin vermiyorlar.

Cam kenarında annem göz yaşları içinde beni seyrediyor,elim ayağım bağlı anneme bakıyorum göz yaşlarım geliyor ama bir silenim bile yok. Sevgilim senin için döktüğüm göz yaşını silemiyorum.

Annem yanıma geldi ağlıyor konuşuyor ama anlamıyorum zaten sen öldüğünden bu güne birşey anlamıyorum ki ben,gel kurtar beni sen melek kadar temiz.

Görüş saati bitti annemi dişarıya çıkardılar hemşire geldi dişardan bir hasta çıldırmıştı yanına gitti,bir elimi açık unuttu hemen diğer elimi ve bacaklarımı açtım koridora baktım kargaşa 2. Katta olduğumu biliyordum pencereyi açtım kendimi dişarıya attım canım acıdı bacağım burkuldu ama bu acı yaşadıklarım yanında birşey değildi koşmaya başladım hayata geldiğim gibi topallıyarak duvara yaklaştım uzun ve üzerinde dikenler vardı tırmandım ellerime tüm bedenime batıyolar kanlar geliyor yapamıyorum pes edecek gibiyim çok yaklaştım ama olmuyor belkide elektrik şokları kaderim.

Gözlerime bir ışık geldi baktığımda seni gördüm...

-hadi bunu yapabilirsin benim için dayan bırakma beni sevgilim.

Tüm acılarımı unuttum bedenimi kesen beni kanlar içerisinde bırkan dikenleri unutmuştum tepeye vardım kendimi yola attım burkulan bileğimin kırıldığını anladım ama durmamalıydım caddelerde yeni doğan bir çocuk gibi koşturuyorum, kulağımda bizim şarkımız.

Sabaha karşı artık güneş doğuyordu ilk defa görmüş gibiydim durdum ve izledim 5 dakika sonra arkamı dönüp devam ettim bir evin önüne geldim dış merdivenlerinde uyuya kaldım yada bayılmış olmalıydım,yeni bir hayata uyancağımı bilmiyordum.

-tamam Mehmet patronu idare et geliyorum hadi görüşürüz ,  anahtarıda aldım çabuk olmalıyım geç kalıcam kapıyı açtığımda yerde yatan bir genç üstü başı perişan ama seslemdim cevap vermedi yanına yaklaştım bayılmıştı telefonu açtım Mehmet'i aradım işe gelemiceğimi söyledim kaldırmaya çalıştım içeriye yarı sürükliyerek götürdüm yeni bir hayata başlıyacağımı bilmiyordum.

Son UykumHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin