Перші справжні захоплення...

11 3 0
                  

В таборі мені сподобалось небагато, але це небагато я добре запам'ятала. Кожного дня ми рівно в 17:00 ішли в спортзал по групах. І так вийшло, що в моїй групі я була єдиною дівчиною. Це з одного боку було погано, бо я дуже соромилась. Але коли я здружилась з хлопцями, які були на три голови вище мене, все почало здаватись навіть трохи простіше. Вони не відносились до мене, як до дівчини. Можна сказати, вважали мене, мовби, молодшою сестрою, або навіть братом. Та я все-одно раділа. Такі красиві хлопці взагалі зі мною заговорили. Так зі МНОЮ. З дівчиною, яка до хлопців , до того моменту, на пушечний вистріл не підходила. З дівчиною, яка боялаь навіть щось сказати в присутності хлопця.

Та не все так гладко, як здається. Вони цілий місяць на заняттях прямим тексом говорили мені, що я " жирна" і що мені требе терміново щось з собою робити. Тому вони, як справжні " ТИРАНИ" ,як я думала на той час, змішували мене займатись в спортзалі ледь не в 2 рази більше за інших. Знаєте, тоді я ладна була їх вбити, але тепер ,якщо б я зустріла хоча б одного з них я б йому дякувала безперестанку. Це вони дали мені мотивацію, навіть якщо не мотивацію, в мене небуло виходу, або я займалась, або я займалась, тільки вже з більшою нагрузкою. 

На диво, вже на другий тиждень я це полюбила, найбільше мені подобалось крутити обруч, але металевий, щоб аж тіло погойдувалось з цього відчуття. Та ще ліпше, коли я це робила під музику. Я відчувала кожний рух, старалась відтворити ритм музики в крутінні, мене це заспокоювало ліпше, ніж валеріанка.

Якось після заняття ми вирішили зіграти в бутилочку. Загалом, вийшло так, що я повинна була цілуватись з хлопцем, непам'ятаю вже його ім'я, та пам'ятаю його руде кудряве волосся, яке він постійно старався випрямити або підгладити, та якщо чесно, ці кудрі йому страшенно личили, він виглядав ,наче якісь голівудський актор.

Я найперше хотіла відкосити, типу сказати, що хочу в туалет, але й вони небули такі дурні, відразу підтягли мене до нього ,недавши і слова сказати. Всі сміялись та крачали гірко. Мені теж після цього стало смішно. Він дивиться на моє усміхнене лице і цілує. Дивно, та я не відчула нічого неймовірного від мого першого поцілунку. Це було подібне до того, як я цілую батьків перед тим, як іду до школи. Нічого особливого.

Та все-одно я зашарілася, всі це помітили і почали мене підмахувати

-Божеее, здається хтось засоромився.

І я червона, наче буряк, вибігла в коридор......

Білет в нове життяWhere stories live. Discover now