Dziwny pomysł xD

326 10 0

Zaczęliśmy grać, początkowo gra szła równo, jeden punkt my, jeden oni, ale do czasu. Dziewczyny zaczęły wygrywać. Chłopcy co chwila 'kąpali' sie w piachu, bo nie zdążyli dobiegać do piłki. 

Ostatecznie wygrałyśmy z nimi 38 do 23. Za kare mieli zrobić nam kolacje, ale kara nie? xD

Gdy chłopcy robili papu, mu udałyśmy sie na spacer po lesie.. Pięknie wygląda o tej porze dnia. Nagle coś zaszeleściło w krzakach. Przeszłyśy przez nie i wyszłyśmy na wielkiem pięknej polanie, pełno kwiatów i krzewów z owocami. No po prostu pięknie. Coś przykuło moją uwage, ruszyłam w tamta strone, dziewczyny zaciekawione poszły za mną. Na wyciętym pniu było sześć kamyczków w różnych kolorach.. Wzięłam jeden, fioletowy. Pati wzięła niebieski, Klaudia pomarańczowy, Niki różowy, Karo czerwony a Juja żólty. 

"Pati" Fajne, tylko czemu tu były?

"Rose" Nie mam pojęcia. Ale pięknie by sie prezentowały jako naszyjnik. C'nie? -Przyłożyłam kamyk do szyi. Z niego jakby wyrósł łańcószek, puściłam go a on zawisł na mojej szyi na złotym łańcuszku.- Super..

"Klaudia" Wow.. Jak ty to? 

"Rose" No powiedziałam że fajny by sie sprawował jako naszyjnik i przyłożyłam do szyi..

"Juja" A gdyby tak.. Marzą mi sie nowe kolczyki :3 - Juja przyłożyła kryształ do ucha, ten zabłyszczał i na jej uszach zagościły piękne złote kolczyki. 

"Klaudia" Cudne :D 

Dziewczyny zamarzyły sobie przeróżną biżuterię. Ja mam naszyjnik, Juja kolczyki, Klaudia i Pati zamarzyły sobie bransoletki, Karo ozdobe na włosy a Niki chokera. Śliczne są te nasze błyskotki. Ciekawe do czego one służą...

Wruciłyśmy do obozu, czekała tam na nas kolacja. Po posiłku zagraliśmy jeszcze raz w siate, tym razem był remis. 

Aktualnie leżymy na trawie i wpatrujemy sie w niebo, gwiazdy pięknie sie świecą na tle granatowo-purpurowego nieba. Żyć nie umierać. Kilka metrów od nas żarzy sie ognisko, trzeba podłożyć bo zgaśnie. 

"Rose" Pierwszy dzień z głowy, mamy jeszcze sześć, cały tydzień. Jakieś pomysły na jutro?

"Juja" Grzybobranie xD 

"Niki" Julka, a coś bardziej ambitnego?

"Juja" Twierdzisz że zbieranie grzybów nie jest ambitne?! Trzeba sie znać żeby docenić grzyby xDD 

"Pati" Kisne z was. A może byśmy założyły kanał na YT i nagrywały, razem w szóstkę.

"Rasta" Aha, czyli my sie nie liczymy? -Zapytał z udawanymi wyrzutami.

"Klaudia" No to w dwunastkę. 

"Karo" A jakbyśmy sie nazywali?

"Tygrys" To najmniejsze zmartwienie, będziemy nagrywać filmiki z naszych wspólnych wyjazdów?

"Rose" Ze wszystkiego! Wiecie, fajnie będzie. Pati i Joe mają żyłke do muzyki więc jakieś remix'y będą tworzyć. Niki i Juja jakieś filmy kosmetykowe czy coś, Matador może robić im za modela jak jakieś ubrania kupicie, tak zwane Haul'e zakupowe. Rasta, Klaudia,Karo i North o ekstremalnych sportach. Ja i Shaker jakieś game-play'e czy coś. Bedzie kanał o wszystkim. Moda, uroda, gry, houl'e, zakupy, live na żywo i wiele więcej. 

"Karo" Wchodze w to.

"Pati" Jak ty, to ja tez.

Wszyscy mówili coś w stylu "To ja też", " Jak wy, to i ja" i tak dalej. Wszyscy sie zgodzili. Więc zakładamy kanał! :D 

Siostra Kapitana - Supa Strikas [Bardzo wolna KOREKTA]Where stories live. Discover now