Chapter 76

15.1K 731 44

Pozorovala som Gemmu ako odbieha od jedného človeka držiaceho kvety, k druhému  a organizuje. V rukách mala notes a starostlivo dohliadala na posledné úpravy. Boli sme tu už od šiestej rána. Zatiaľ čo ja som ledva stála na nohách, Gemma bola čulá ako po 12 hodinovom spánku. Je to naozaj veľmi hyperaktívna osoba.

,,Gemma,“ ozvala sa vedľa mňa Sarah, ktorá na tom bola podobne ako ja, rovnako Lauren po mojej ľavici. Gemma sa k nám otočila so širokým úsmevom. Stáli sme na najvyššom schode, pri oltári v Londýnskej katedrále sv. Paula, kde sa mala konať svadba.

,,Načo sme tu do hajzlu my?“ vyprskla nahnevane a vložila si ruky vbok.

,,Sarah si v kostole,“ ohriakla ju Lauren nahnevane.  Sarah si povzdychla a mávla nad tým rukou.

,,Ste tu lebo ste moje družičky a musíte byť všade so mnou. Ste moje pravé ruky, bábiky.“ Podišla k nám a usmiala sa na nás. Chvíľu sme na ňu len mlčky hľadeli. Žiadna z nás nič nevravela. Nebola som si istá, či chcem byť Gemminou družičkou. Teda ja som ňou chcela byť...naozaj veľmi ale bola som si istá, že Anne si to neželá. Aj tak som momentálne chcela zaliezť niekde dozadu skryť sa. To isté som pociťovala aj pri oltári. Moje miesto bude tu vpredu a ja som chcela byť vzadu. Nechcela som byť na očiach v žiadnom prípade.

,,Nevieš si predstaviť akú som mala opicu, som ľahšia o niekoľko kíl, poriadne ani nevidím na oči a ty mi zavoláš o pol šiestej ráno, aby som prišla do kostola. Uvedomuješ si, že to na mne zanechá obrovské následky?“  Z mojich myšlienok ma vyrušil rozhorčený hlas Sarah.

,,Nemala si toľko chľastať,“ vyprskla na ňu Gemma.

,,Zlato lenže ani ty si nebola pozadu,“ vložila sa do toho Lauren.

,,Nemôžem zato, že Abby okolo tretej ráno dovliekla pivo a nútila ma ho piť cez hadicu s prilbou Vikingov na hlave,“ vyštekla Sarah. Všetky sme pootvorili pery a vzápätí sa rozosmiali. Po tomto som si naozaj nemohla udržať vážnu tvár.

,,No áno smejte sa,“ zamrmlala nahnevane Sarah a prekrížila si ruky na hrudi.

,,Ako môžeme vidieť sú v skvelej nálade.“ Kostolom sa rozoznel chrapľavý Harryho hlas. Všetky sme upriamili pohľad k dvom postavám, ktoré kráčali po červenom koberci, po ktorom bude o niekoľko hodín kráčať Gemma smerom k oltáru.

,,Oh bože,“ zafňukala Lauren vedľa mňa. Po tom čo som uvidela, že mi Harry venoval úsmev, som stočila pohľadom k Lauren.

,,Deje sa niečo?“ opýtala som sa jej.

,,Má strach z tvojho priateľa,“ vysvetlila mi Sarah, zatiaľ čo Gemma kráčala k Ashtonovi.

,,Prečo?“  opýtala som sa nechápavo. Aj keď svojho času som mala strach z Harryho aj ja. Nikdy nezabudnem na scénu so škrtením.

,,Nemám dobrý pocit z takých ľudí ako je on. Jeho správanie je naozaj veľmi pohoršujúce. Nechápem ako s ním môže chodiť taká milá osôbka ako ty, Tara,“ prehovorila Lauren a ustúpila o krok dozadu, keď sa Harry približoval. Nevedela som ako reagovať, preto som len sledovala raz Lauren a raz Harryho.

,,Ale, ale Styles v celej svojej snobskosti,“ prehovorila Sarah keď k nám Harry podišiel so širokým úsmevom. Ruky mal vo vreckách svojich tmavomodrých riflí  a hnedú bundu mal rozopnutú.

,,Chcela si povedať v celej svojej kráse,“ opravil ju a samoľúbo sa usmial. Zmierila som sa s tým, že Harry jednoducho neprestane byť namyslený. O svojom vzhľade nikdy nežartoval. Bol si plne vedomý toho, že vyzerá dobre.  Sarah sa zamračila a pozornejšie sa na Harryho zadívala.

Pulse (FF- Harry Styles)Read this story for FREE!