dobra Wenus o świcie

268 54 11

Jest naprawdę dobrze. Od kilku dni czuję czerwiec całą sobą i może jest on trochę inny od wszystkich innych czerwców, ale to chyba w porządku.

Boję się zmian, dzisiaj pewnie będę płakać, świat już wstaje [02:24] i dobrego życia dla osób, które mają dzisiaj urodziny.

Tak, to dobra chwila i pewnie dlatego trochę gubię się w słowach i w sobie.

Ale wiem, że życie czasami jest naprawdę bardzo super i warto się starać, choćby dla siebie. I, że dojrzewanie jest procesem nieuniknionym a dorosłość przykrym, ale nie powinniśmy jej się bać, bo i tak nadejdzie. W najmniej oczekiwanym momencie, pewnie w chwili, kiedy najbardziej się będziesz jej obawiał.

Jeśli tego potrzebujesz właśnie teraz, w tej chwili, mogę powiedzieć ci, że wszystko bedzie dobrze. Naprawdę, wszystko się ułoży, jeśli teraz się miesza. To tylko przejściowe, z chwili na chwilę bedzie lepiej i lżej. Musisz jedynie pozwolić sobie na to. Na posprzątanie. A czasami nie musisz robić nic, samo przechodzi i to bardzo zaskakujące, ale nie zagłębiajmy się w to. Bo po co pytać o dobre rzeczy.

[na pewno nie pytaj dorosłych dorosłych ani dorosłych dzieci, bo odpowiedź zawsze będzie zła].

A teraz trzymaj się, podaj sobie dłoń i spójrz w niebo, bo naprawdę wyraźnie widać Wenus.

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
darknessPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!