Tabii ne bekliyordum ki? İçeride her türden insan vardı. Zenciler melezler sarışınlar vb. Jamie kalabalığa karışıp giderken salonda oturup onun kızlarla yiyişmesini izledim.. Biri yanıma gelip oturdu. Ve bana içkisini uzattı. istemediğimi belirttikten hemen sonra kendini tanıtmaya başladı. Dinlemiyordum. Sadece başımı sallayıp gecenin bitmesini bekliyordum.

Eve döndüğümüzde Jamie hala sarhoş değildi.Bir süre birlikte oturup konuştuk. Bana geceden bahsediyordu ama sanırım benimde orada olduğumu unutmuştu. Biraz uyuyacağını söyleyip odasına çıktı. Tabii ki uyumayacaktım televizyon izlemeye karar verdim. O sırada kapı vuruldu. Tereddütle açtım bu Brad'di !
"Ne işin var burada?"
Korku ses tellerimin iliklerine kadar hissedilebiliyordu. Titredim sarhoş gibi duruyordu.
"O güzel kalçalarının tadına bakmaya geldim."
Geri geri çekildim ve Jamie ye seslendim. Duymadı. Çok korkuyordum böbreklerimdeki adrenalin gittikçe artıyordu. Üzerime yürüdü ve beni sıkıştırdı. Üzerimdeki kıyafetleri hızla yırttı ve beni çırılçıplak bıraktı. Çığliklar atıyordum ve çırpınıyordum ama hepsi nafileydi. Boşa uğraşıyordum. Arkama geçip pantolonunu indirdi daha fazla bağırdım eliyle ağzımi kapatti ve bicagini bogazima dayadi.
"Ses cikarirsan ölürsün."
Mecburdum. Sustum o anda karşıdaki aynadan Jamie yi gördüm susmam için işaret yapti
"Yalvaririm Brad"
"Bekaretini bana vermeni istiyorum Jess"
"Brad.."
Korkum artiyordu. Birden Jamie onun kafasina vurdu ve bogazindan duvara yapistirdi
"Bana bak oruspu cocugu seni bu evde bidaha gormeyecegim anladin mi beni!?"
ona vurdu kosarak yukari ciktim ve battaniyeme sarıldım yanımda başka kıyafet olmadığından bununla yetindim. Cok geçmeden kapı vuruldu
"Beni yalnız bırak.."
Dinlemeden içeri girdi ve yataga oturdu
"Çiplağım Jamie Git burdan"
"Biliyorum.. Gel buraya sakin ol yanındayım.."
Bana sarıldı ama ben ona sarılmadım. Üzerimi kapatmaya çalışıyordum
"Utanma Jessica sarıl bana.. Umrumda değil çıplak olman.."
Yavaşca ona sarıldım teni tenime değince içim sanki alev aldı ve kendimi bırakı verdim.. Ya ona aşık oluyordum, ya da ona aşık olmuştum..

Eveeet geciktigi icin coooook cok cok uzgunum.. Ozur dilerim umarim bir daha olmaz.. Lutfen yorum yapin ve vote vermeyi unutmayin.. Yorumlariniz gercekten cok onemli sizi cok seviyorum yakinda gorusuruz :3 <3

-fxxckoff

Deli (+18)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!