Chapter 73

17.4K 729 87

Zobudila som sa na neuveriteľnú zimu, ktorej nezabránila ani deka, ktorá nás s Harrym zakrývala. Dokonca ani Harryho teplé telo nepomáhalo k tomu, aby som sa cítila príjemne. Netušila som ako dlho sme tu boli, no vzhľadom k tomu, že mi je poriadna zima usudzujem, že veľmi dlho. Pamätám sa, že sme padli únavou po našom sexuálnom zážitku. Bola som unavená viac ako kedykoľvek predtým po pohlavnom styku. Mojim telom opätovne striaslo a ja som sa pomaly otočila čelom k Harrymu. Na sedadle sa neležalo práve najpohodlnejšie, no v tejto chvíli to bolo tak trochu jedno. Tvár som si skryla do Harryho hrude a ľavou rukou mu po nej jemne prešla. Mal ju príjemne teplú a ja som sa k nemu ešte viac natisla. V tej chvíli sa však Harry pomrvil a silnejšie oblapil moje telo.

,,Si ako ľad,“ prehovoril Harry ospalým hlasom a rukou mi jemne prešiel po chrbtici. Vydýchla som a odtiahla som hlavu od jeho hrude. Vzápätí som čelila jeho zeleným kukadlám a vyblednutým perám. Nemal ich ako zvyčajne s nádychom višní.  Harry vydýchol a pritláčal deku viac k môjmu telu s občasným trením, aby vytvoril teplo.

,,To je v pohode,“ šepla som trasľavo a pousmiala sa. Harry si povzdychol a porozhliadal sa po aute.  Urobila som to isté. Okná boli zarosené, no aj tak som mohla povedať, že vonku bolo menej vidno, než keď sme sem prišli.

,,Ehm...Gemme to nepovieme,“ prehovoril Harry a hlavu položil späť na sedadlo.

,,To je jasné, Harry,“  prikývla som.

,,Myslím, že by nechcela jazdiť v aute, v ktorom jej brat mal na zadnom sedadle sex.“ Obaja sme sa rozosmiali a ja som si obe ruky nakoniec uložila na jeho hrudi. Neprestávala som sa mu  však dívať do tváre. Sledovala som ako si oblizol pery a priblížil sa tvárou bližšie k mojej. Tiež som sa k nemu nahla až kým sa naše pery nestretli. Venovali sme si niekoľko horúcich – naozaj horúcich bozkov zatiaľ čo som rukou prechádzala po jeho boku. Harry mi vydýchol do úst a po mokrom bozku sa odo mňa o kúsok odtiahol.  Usmial sa na  mňa a palcom mi prešiel po spodnej pere.

,,Myslíš, že sme prespali celý deň?“ opýtala som sa ho.

,,Po tom našom sexe?  Určite,“ zachichotal sa.

,,Nemali by sme sa vrátiť k vám domov?“ Nadvihla som sa na lakti a deku si viac pritlačila na hrudníku.

,,Nie.“ Harry odpovedal hlasnejšie a chytil ma za zápästie. Venovala som mu pohľad.

,,Ostaňme tu ešte chvíľu. Keď prídeme k nám domov, tak teba si ukradne Gemma a mne sa ešte nechce s tebou lúčiť.“ Zamračene sa na mňa pozeral a ja som sa pobavene zatvárila. Podoprela som si hlavu a lakťom sa zaprela do mäkkého koženého sedadla.

,,Ale nepovedz.“ Nadvihla som obočím. Naozaj som sa cítila pobavene. Harryho podráždený výraz značil, že nebol nadšený mojou reakciou.

,,Bavíš sa?“ Opýtal sa nahnevane a zamračene si ma premeral. Prikývla som hlavou s úsmevom. Vyzeral, že chce niečo povedať keď pootvoril pery, no nakoniec ich len zavrel a odvrátil zrak.

,,Urazil si sa?“ opýtala som sa ho  pozerajúc na neho.

,,Áno,“ odsekol.

,,Prečo? Veď tu ešte môžeme ostať,“ pobavene som sa zasmiala.

,,Mala si sa ku mne jednoducho pritúliť, pobozkať, prípadne mi pohladkať vtáka a nie si zo mňa ešte uťahovať,“ odvrkol a ruky si prekrížil na hrudi. Nadvihla som obočie po vyslovení jeho predstavy, ako by som mala zareagovať.  Nemohla som si však pomôcť, no Harryho urážlivosť mi prišla v tomto smere vtipná. Uškrnula som sa na neho a rukou som mu zablúdila na brucho. Nahla som sa k jeho perám a pobozkala som ho.

Pulse (FF- Harry Styles)Read this story for FREE!