Minulý díl:

"Dobře," sklopila jsem pohled. "Tak dobrou," oddělala jsem jeho ruce a vyběhla na patro. Netrvalo dlouho a už jsem ho za sebou slyšela. Vběhla jsme do svého pokoje a když jsem chtěla zavřít dveře, vmísil se mezi ně. Nechala jsem to tak a běžela do koupelny, kde se mi podařilo se zamknout. 

Zaběhat si po obědě není dobrý nápad. Teď mě píchalo v boku. "Rosie, otevři!" škemral. Nechtěla jsem, ale nakonec mě přemluvil. Lehli jsme si ke mně na postel a vydýchávali se z menšího tělocviku.

______________

Už uběhl měsíc od toho, co Seth odjel a my se s Liamem dali dohromady. A měsíc chyběl do Sethového návratu. Ne, netěšila jsem se na něj. Netěšila jsem se na jeho kecy, na jeho narážky mířené na mou osobu, na jeho, na první pohled krásný, ale přitom hnusný a nechutný obličej a hlavně jsem se netěšila na jeho přítomnost.

"Zase jsi myšlenkama někde jinde," ozval se Liamův hlas. "Promiň." Bylo jediné, co jsem mu na to řekla. "Víš, co mě napadlo?" podíval se na mě. "Ne?" nadzvedla jsem jedno obočí a čekala, co z něho vypadne. 

"Zůstaň tady, dokud ti neřeknu," dal mi rychlou pusu na čelo a zmizel z jeho ložnice. Nechápavě jsem se dívala na dveře, ale poslechla jsem ho.

Nudila jsem se, a tak jsem si řekla, že se trochu porozhlédnu po jeho pokoji. Vím, je to jeho soukromí, ale něco se o něm potřebuju dozvědět. Ano, vím, že má 2 sestry a jenom matku, protože mu otec zemřel na nějakou nemoc. Nebo, že se bojí lžiček, i když se zdá že je tvrďák. Jeho oblíbená barva je modrá a další, ale já chtěla vědět víc.

Prohlížela jsem si fotky, co měl vystavené na komodě a všimla si, že 3 jsou položené. Vzala jsem první a podívala se na fotografii. Byla tam nějaká dívka. Vážně krásná dívka s dlouhýma hnědýma vlasama a očima stejné, možná i tmavší, barvy. 'Asi nějaká kamarádka nebo příbuzná,ale proč ta fotka byla položená?' problesklo mi hlavou.

Dala jsem ji na své místo a podívala se na druhou. Tam byla ta samá dívka, ale už s Liamem a...

Oni se líbali? Jak první, tak i druhý rámeček jsem postavila a celkem se i bála,  co bude v tom třetím. Jasně. Zase tam byla ona. Držela růži a zřejmě si k ní přičichala. A za ní stál Liam a dával jí pusu na tvář. Fajn, se mnou si jenom hraje. Jak chce.

Fotky jsem nechala postavené a šla zpátky na postel. Lehla jsem si a koukala do stropu. Je více možností. Buď spolu stále chodí a on ji se mnou podvádí, nebo už spolu nejsou, ale on ji stále miluje a se mnou je jen proto, aby zapomněl. Také se mohlo stát, že zemřela.

'Mám se ho na to zeptat?' zeptala jsem se samy sebe. "Rosie?" vešel. Podívala jsem se na něj a nic neříkala. "Půjdeš se mnou, prosím, do kuchyně?" usmál se. Mlčky jsem vstala a přešla k němu. "My hrajeme bobříka mlčení?" uchechtl se. Pokrčila jsem rameny a čekala, až výjde ze dveří.

No, on se k ničemu neměl. Podíval se za mě a pohled mu zůstal směrem, kde jsou fotky. "Už vím, která bije," podíval se zpátky na mě. "Nech mě to vysvětlit, ano?" chytil mě za ruce.

Neodpovídala jsem. Zpevnil stisk a společně jsme přešli k posteli, na kterou jsme si sedli. "Ta dívka, co je na fotkách, je, tedy byla, Sophia. Byla to moje přítelkyně a já ji vážně miloval." Oh, nekecej. A mě máš jenom do postele, ne? "Byli jsme spolu vážně dlouho. Počítám, že jsme přesáhli i pět let. Jenže, všechno hezký jednou končí. Sedrick - boss jedné bandy, ji znásilnil a pak i zabil. Ještě k tomu mi poslal fotky jeího zuboženého těla. Kvůli tomu jsem přišel k Sethovi, abych ji pomstil. Myslel jsem si, že už žádnou nebudu milovat tak, jako ji, ale spletl jsem se. Když jsem uviděl tebe, něco se se mnou stalo. Nevěděl jsem, co to znamenalo a tajně doufal, že si Seth vybere Dianu, ale jak naschvál ses mu zalíbila ty. I to mě ale nepřesvědčilo, abych si od tebe držel odstup. A co se týče Soph, ty fotky mám, protože je nedokážu vyhodit," dopověděl. Takže varianta 3 byla správná.

Ale netušila jsem, že musela tak moc trpět. V očích jsem cítila slzy, které se vydaly na povrch. "Neplač. Nemáš proč," objal mě. "Proč ti to udělal?" zašeptla jsem.

"Sám nevím. Jen jsme byli společně v baru, a pak jsem jí už neviděl. Tedy, až potom, co jsem uviděl ty fotky," povzdechl si. Nechtěla jsem mu říkat, že mi je to líto, i když bylo. A moc, ale znělo by to divně. Ale snad to vycítil, když jsem se rozbrečela.

"Nemusíš se bát. Tobě se nic takového nestane," políbil mě do vlasů. "Věřím ti," usmála jsem se a odtáhla se od něj. Utřela jsem si tváře od slz a stoupla si. "Nechtěli jsme jít do té kuchyně?" podívala jsem se na něj. "Chtěli," kývl. Stoupl si přede mě a jemně mě políbil.

"Bude mi to chybět," šeptla jsem. "Nemysli na to. Žij přítomností," pohladil mě a společně jsme šli do kuchyně. To, co jsem uviděla, mě dostalo...

Co si myslíte, že tam bylo? :D No, tak, když je to v kuchyni, takco asi, že jo .. :D Každopádně doufám, že se vám to líbilo a budete komentovat :*

Secret Love (CZ Fan Fiction!)Přečti si tento příběh ZDARMA!