ДЗВІНОК. Частина І

8 2 0

Взагалі-то я любив людей. Кожного волоцюгу, бандита, вбивцю, повію – всіх. Міг знайти виправдання для них, співчуття, допомогу. Навіть зрадників, навіть діда, що гамселив всю мою сім'ю і який її вбив. Я любив людей, але коли сам був людиною. Маленьким таким кошенятком.

Це моя далеко не перша Відпустка, не перша планета та вимір. Я пройшов безліч Служб і знаєте що? Люди не заслуговують. Ні тоді, ні тепер. Я раз за разом чую одні й ті самі слова: зараз гірше, покоління не те, часи не ті. Маячня! Завжди було одне й те саме. Ні, звичайно, десь та трапиться справжня Людина, але я не правильно виразився – людство не заслуговує. І мені подобається, що хоч цій планеті чи виміру майже гаплик. Тому всі і злетілися на цей курорт, бо більше можуть не потрапити сюди. Люди приречені, а вони сто відсотків не зможуть себе виправити, щоб врятувати. Всім заборонено їх рятувати. Стільки вже було глобальних катастроф насланих і з Небес, і з Землі, та весь час пам'ять недовговічна.

Чесно, була б моя воля, я б не пішов у Відпустку, але і Служити цим істотам понаднормово не збирався. Блукати чотири роки засраними вулицями наодинці якогось поганенького міста все ж таки краще. Та й ви мені робите подарунок, а я зробив йому.

Перший раз він просто впав мені до ніг. Буквально. Я йшов до свого нічлігу, переходив дорогу, а назустріч шкандибав цей старий, ледве-ледве, а потім його палиця потрапила до вибоїни і він впав. Я навіть на мить сіпонувся, щоб допомогти йому, та одразу поборов це старече бажання, але дівчина спробувала. Собі на зло. Він почав сахатися, кричати, махати ціпком, щоб вона йшла геть, щоб залишила його у спокої, щоб нізащо не чіпала.

Оце так. Це було весело. Бачили б ви її вираз обличчя. Але його був прикольніший. Через якийсь проміжок часу, під сигнали автівок, він нарешті встав та пішов собі. Я навіть спробував прочитати його думки, але натомість чув лише, як на повторі, одне єдине жіноче ім'я.       

       

Йой! Нажаль, це зображення не відповідає нашим правилам. Щоб продовжити публікацію, будь ласка, видаліть його або завантажте інше.
СлугиПрочитайте цю історію БЕЗКОШТОВНО!