Chapter 70

14.8K 707 84

Niekto zaklopal na mahagónové dvere Harryho izby a vzápätí hneď otvoril. Zapla som si striebornú náušnicu a sledovala ako do izby vošla Gemma s Ashtonom. Gemma mala svoje hnedé vlasy zopnuté vo francúzskom vrkoči  a na sebe mala zlatohnedé šaty na jedno ramienko. Šaty jej siahali do polky stehien a boli priliehavé jej peknej postave. Klopkanie jej čiernych topánok s opätkom a podrážkou rovnakej farby ako boli aj jej šaty sa ozývali po izbe až pokiaľ nevstúpila na koberec. Ashton ostal stáť v strede izby a pohľad presunul na mňa, kedy si ma celú premeral. Mal na sebe len bielu košeľu s vykasanými rukávmi, bez kravaty a čierne úzke nohavice. Vlasy mal samozrejme vyčesané dohora, čo mu dodávalo v mojich očiach čoraz väčšiu atraktívnosť.

,,Je mi to ľúto, Harry.“ Odtrhla som zrak od Ashtona po tom čo Gemma prehovorila. Napravila som si svoje tmavomodré šaty bez ramienok, siahajúce taktiež do polky stehien a rovnako ako Gemmine boli aj tie moje priliehavé k môjmu telu.  Pohla som sa smerom k nim. Obaja sedeli na posteli, pričom ho Gemma objímala okolo pliec. Prisadla som si k Harrymu  z druhej strany a Ashton sa postavil pred nás. Rukou som prešla po Harryho a preplietli sme si prsty.

,,Nechaj to tak Gemma. Kašli na to,“ zavrčal podráždene.

,,Dohovorím jej.“ Nedala sa. Harry sa pobavene uškrnul.

,,To si urobila už veľa krát a nikdy to nezabralo.“ Mávol rukou. Gemma si povzdychla a pobozkala Harryho na spánok. Ten sebou trhol.

,,Bože neseďte tu pri mne ako pri kôpke nešťastia,“ postavil sa a pokračoval ,,som v pohode a je mi to jedno. Zmieril som sa s tým. Som okej,“ Postavil sa vedľa Ashtona a vložil si ruky do vreciek svojich tmavomodrých úzkych nohavíc.

,,Som predsa nejaký ten chlap. Nerozplačem sa preto. Nemám najmenší dôvod,“ povedal chladne  a skrčil obočie. Premerala som si ho. Jeho utiahnuté držanie tela a prekríženie rúk na hrudi, značilo o tom, že sa bráni a uzatvára pred tým čo by mal dať na povrch.  Ashton mu položil ruku na plece  a pevne mu ho stlačil.

,,Kámo si síce chlap ale nezáujem rodičov by položil dole hocikoho, aj mňa. Je jedno, či si chlap alebo neviem čo, vždy budeš ich syn, ich decko a oni budú vždy tvoji rodičia, od ktorých vždy budeš očakávať záujem o teba,“ prehovoril Ashton. Pousmiala som sa.

,,Oh, láska to si povedal pekne.“ Gemma sa postavila a prešla k Ashtonovi, ktorého objala okolo pása. Harry ma chytil za ruku a pritiahol ma k sebe.

,,Ja mám Taru. Je pre mňa všetkým a všetko, čo som kedy chcel.“ Harry sa usmial  a pozrel sa na mňa. Úsmev som mu opätovala a spočinula rukou na jeho bruchu.

,,Aj ty pre mňa,“  polohlasne som povedala. Harry sa ku mne nahol a venoval mi krátky bozk.

,,Bože,“ vzlykla Gemma a my sme jej okamžite venovali pohľad.  Harry si povzdychol a Ashton ju s úsmevom objal okolo pliec.

,,Nechcete mať svadbu s nami?“ opýtala sa, pričom sa znova začala ovievať rukami. Slzy mala na krajíčku.

,,To nič Tara...ona...bola vždy trochu iná,“ povedal Harry keď mi venoval pohľad a pousmial sa.

,,Vytlačím vám tu fotku, keď som vás odfotila.  Ste takí zlatí.“ Gemma spela ruky a priložila si ich k perám. Ashton si ju privinul viac k sebe a pobozkal ju na spánok.

,,A teraz si opatrne utrie slzy  a povie: Nie nebudem plakať lebo si rozmažem make- up,“ pošepol mi Harry a ja som strelila pohľadom späť na Gemmu, ktorá si povzdychla.  Opatrne si zotrela slzy a vydychovala.

,,Nie. Nebudem plakať lebo si rozmažem make –up.“ Pokrútila hlavou a usmiala sa na nás.  Pozrela som na Harryho, ktorý nadvihol obočie.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now