Chapter 69

15.3K 713 52

Do Londýna sme prileteli o pol piatej poobede. Heathrow bolo preplnené viac, ako by som čakala. Harry ma celý čas držal okolo pása a tlačil k svojmu telu. Keď sme vystúpili z lietadla cítila som náhlu zmenu klímy. Bolo tu o čosi chladnejšie ako v New Yorku. Obloha bola tmavá keďže sa stmievalo, no mohli za to aj čierne mračná. Vo vzduchu som cítila vlhkosť a vôňu dažďa. V lietadle sme sa po väčšine času dívali na filmy. Harry vravel, že jednoducho potrebujem rozptýlenie, pretože po dvoch hodinách letu som začala rozmýšľať na Bermudským trojuholníkom. Bola som presvedčená, že práve ten môže sa náhle zmiznutie lietadiel.  Let, narastajúca panika a znášanie Harryho prehnane milých rečí ma patrične dosť unavila. Za celý let do Londýna- čo je sedem a pol hodiny, sme sa ani raz nepohádali. Považovala som to za niečo vzácne a čudné. Navyše vo mne  stúpala nervozita kvôli skorému stretnutiu s Harryho rodinou. Už mi nebola zima len preto, že vonku bolo chladno ale aj kvôli strachu. Iste. Viem, že som oboch už stretla, no to sme s Harrym boli iba kolegovia a ja som nevedela to ako nepekne sa zachovali k Harrymu. Keď sme sa s Harrym hádali často som sa nútila myslieť na to, že on to jednoducho nemal ľahké a preto je taký. Dlane som si navzájom pošuchala keď sme sa posadili do čierneho auta, ktoré nás malo zaviesť k Harrymu domov. Po tom čo vodič naložil naše kufre do auta sme vyrazili z letiska a brázdili ulicami Londýna. Studený dotyk na mojich rovnako studených rukách ma donútil odtrhnúť zrak od okna, za ktorým bol fascinujúci osvetlený Londýn. Dúfam, že bude čas aj na obhliadku mesta, pretože v Londýne som ešte nebola. 

,,Ja viem, že si nervózna,“ prehovoril polohlasne, pričom som cítila ako jeho druhá ruka putovala po mojich lopatkách a privinula si ma k sebe.

,,Aj ja som,“ dodal a moju ruku si priložil k perám, kde na jej chrbte zanechal bozk.

,,Ty nemáš byť prečo,“ pousmiala som sa.

,,Ver mi, že mám. Vždy keď som pri nich, tak som nervózny.“ Svoje pery náhle priložil k môjmu čelu a k telu si ma pritlačil ešte bližšie. Vydýchla som a pousmiala sa keď som vnímala hebkosť jeho pier na mojom čele.

,,Ani nevieš aký som rád, že tu nebudem sám a, že si tu so mnou ty,“ pošepol, keď sa na mňa znova zahľadel.  Pousmiala som sa a nespúšťala z neho zrak.

,,Snažím sa myslieť na to, ako mi raz tvoja mama povedala, že sa jej páčim, no nejako to nezaberá,“ vydýchla som a skrčila som plecia, pričom som ruky zovrela v päste.

,,Tara, nezapodievaj sa ničím čo ti moja matka povie. Neber ju vážne, pretože to bude zbytočné. Je príliš povýšenecká a vzhľadom na to, že ja som decko, ktoré nikdy nechcela a si so mnou.....“ sklopil pohľad a pokračoval ,,veľmi rád by som ťa povzbudil a povedal ti tú frázu ako to býva vo filmoch, že všetko bude okej ale to by som asi klamal.“  Pozrel sa späť na mňa. Vedela som, že pre Harryho je téma rodičia a ich záujem, citlivá téma. Nikdy v živote by to nahlas nepovedal a nepriznáva si to ani pred sebou samým, no určite ho to niekde v hĺbke duše trápi. Prešla som po jeho tvári stále studenou dlaňou.

,,Viem, že si kvôli tomu niekedy smutný a trápi ťa to.“

,,To nie! Nie, Tara,“ pokrútil hlavou.

,,To je v pohode, Harry. Nemusíš to priznávať. Úspešne sa ti  darí skrývať pred ostatnými to prečo si takým akým si. Predo mnou to ale neskryješ.“ Po mojich slovách ostal ticho, hľadiac na mňa. Nahla som sa k nemu  a objala ho.  Jednou rukou som prechádzala po zátylku a druhou spočívala na lopatkách. Nemusím spomínať, že príjemne voňal keď som nosom nasávala vôňu vypratého oblečenia a mäty. Cítila som ako uvoľnil telo a počula ako vydýchol. Obmotal ruky okolo  mňa a pritlačil si ma bližšie. Hlavu mi zaboril do krku, na ktorom som v tom momente pocítila jeho pery. Objímali sme sa a to bola ďalšia činnosť, ktorú sme nepraktizovali často. Naozaj ojedinele a za poslednú dobu vôbec.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now