Chapter 68

14.7K 706 61

Cesta na letisko obsahovala  predovšetkým moje mlčanie a naopak Harry neustále s niekým telefonoval. Vyzeral naozaj veľmi zaneprázdnene. Myslela som si, že všetko potrebné vybavil avšak keď si v hlave premietnem predošlé dni, uvedomím si, že sme vlastne riešili naše osobné problémy. Vo vrecku riflí mi zavibroval mobil. Po odomknutí displeja som klikla na prijatú správu. Odosielateľ bola Eleanor.

Keď si sa už rozhodla s ním odísť na tú svadbu aj po tom čo sa stalo, pevne veríme, že vieš čo robíš. Aj napriek tomu ti želáme veľa šťastia. Louis ti odkazuje, že sa dobrovoľne vrháš do jamy levovej -_-  Joshua ti odkazuje, aby si odfotila to ich výletné sídlo. Vraj chce vidieť poriadny snobský barák. Sophii je ľúto, že nebude môcť byť tvojou stylistkou na tú svadbu a chce, aby si sa jej odfotila a poslala fotku ako budeš vyzerať. A ja?  Ja ti, želám to čo si myslíš, že je pre teba najlepšie. Vieš, že podporujem tvoje rozhodnutia a preto dúfam, že to dopadne všetko podľa tvojich predstav keď sa tam už idete zbližovať :* S pozdravom El, Louis, Josh a Soph, oh a samozrejme Ashley, ktorá ti taktiež praje veľa šťastia :**

 

Až keď som dočítala správu od El  s odkazmi aj od ostatných, som si uvedomila, že sa usmievam. Oni sú fakt tí najlepší priatelia. Aj keď vedeli čo sa medzi mnou a Harrym deje a k čomu často dochádza aj napriek tomu ma nechali rozhodnúť sa samotnú, hoc som vedela, že Louis musí mať všade po tvári vrásky a vôbec nebol spokojní. Od nášho konfliktu, ktorý vznikol keď sme sa s Harrym dali dokopy sa viac so mnou o tomto hádať nechcel. Samozrejme ani ja s ním, keďže som nechcela o naše priateľstvo prísť.

Ďakujem, že ma rešpektujete. Pevne verím, že to bude dobré. Louisovi odkáž, že ak by som nechcela tak tam naozaj nejdem, tak nech sa o mňa nestrachuje, Joshovi odkáž, že mu to sídlo odfotím keď tak veľmi chce a Sophii fotku určite pošlem. Pri najbližšom firemnom večierku sa jej odovzdám do rúk. A El, viem, že toho vieš viac ako ostatní...Ďakujem ti....Ashley povedz, že mi je ľúto, že som ju nebola navštíviť, no hádam pochopí, že som si riešila svoje problémy. Pozdrav ju, ju aj ostatných :) :***

 

Po odoslaní mojej správy som si mobil skryla opäť do vrecka a upriamila som svoj zrak na Harryho, ktorý si ma premeriaval s telefónom pri uchu.

,,Čože? Nie! Pozrite odchádzam preč na niekoľko dní a za ten čas mi tie podklady pripravte. Je to dôležité a vy to viete,“ povedal podráždene Harry neprestajne dívajúc sa na mňa. Harry neznášal vybavovať pracovné záležitosti po telefóne, no momentálne nemal inú možnosť.

,,Taktiež chcem, aby ste kontaktovali môjho...uh...kurva Jack stíšte to poondiate rádio,“ vyštekol Harry a otočil sa smerom k Jackovi, ktorý sedel vpredu za stiahnutým oknom. Harryho luxusné auto trochu pripomínalo menšiu limuzínu.

,,Nie to nebolo vám,“ povedal rýchlo Harry keď hudba z rádia postupne slabla.

,,Čože?... Tiež sa voláte Jack?...Nie iste, že som to vedel,“ povedal Harry a snažil sa znieť presvedčivo, hoc tak vôbec nevyzeral. Zatváril sa kyslo a pousmial sa.

,,Dobre. Takže sme dohodnutí? ....dobre...samozrejme....dopočutia.“ A zavesil.

,,Idiot.“ Harry sklopil pohľad k telefónu a chvíľu do neho len ťukal.  Celého som si ho premeriavala, keďže sedel na koženej sedačke predo mnou.

,,Koľko krát som vám povedal, že to skurvené rádio nemáte púšťať keď telefonujem. Ruší ma to,“ vyprskol Harry a znova sa otočil na Jacka.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now