GUCCI model

1.6K 280 33

JungKook a ja sme sa v poslednom čase stali nerozlučným párom. Boli sme dvojica, ktorá sa v aj tej najmenšej maličkosti dopĺňala. Každý o nás dvoch minimálne šepkal a bulvár sa z toho išiel zblázniť.

On bol návrhárom a ja som bol jeho modelom. Behali sme spolu po svete a ja som s hrdosťou predvádzal jeho majstrovské diela. Môj život sa obrátil zase o sto osemdesiat stupňov, ale to mi vôbec nevadilo, pretože JungKook bol so mnou.

No a JungKook? Ten arogantný bastard? Pre neho som predstavoval inšpiráciu a každým dňom som kúzlu tohoto muža prepadal viac a viac. Ani som nedokázal vysvetliť ako veľmi som toho chalapa miloval.

Taktiež sme sa rozhodli kúpiť nový stôl do kuchyne, keďže ten pred tým bol z našej romantickej večere trochu mimo a celkovo sme vymenili nábytok v celom dome, keďže ten dom bol aj môj.

S Jiminom sme sa tak rýchlo odcudzili ako spriatelili. Nehovorím, že ma ten bozk stále netrápil, no rozhodol som sa túto kapitolu neriešiť a zanechať ju v zabudnutom kúte mojich spomienok. Aj keď Jimin bol dobrý chlapec a občas mi chýbala tá jeho všestrannosť.

Tiež sa vám musím pochváliť, že som strednú školu skončil s čistými dvojkami. A nie! Riaditeľky som sa ani nedotkol, dokonca ona sama mi blahoželala k takému úspechu. No a so zdvihnutým sebavedomím som sa prihlásil na vysokú školu psychológie. Určite si teraz myslíte, že som sa zbláznil alebo, že mi ten JungKook vyšukal mozog z hlavy, aj keď to druhé bolo dosť možné. Ale nie! Rozhodol som sa tak preto, lebo som chcel pomáhať deťom, ktoré zažili podobný príbeh ako ja. Bol som si vedomý toho, že tie neviniatká sa cítia na tomto celom svete tak sami a preto som im všetkým chcel dať šancu, ktorú im už všetci odopreli.

Myslím si, že to je všetko. Môj príbeh síce pokračovať bude stále, ale myslím si, že už ste tých sračiek odo mňa počuli už dosť.

PS: Naučil som sa konečne variť! Keďže JungKook mi k vianociam kúpil kuchársku knihu. Momentálne ho upodozrievam, že chodí skontrolovať terasové dvere, len kvôli tomu, aby mohol vyžrať polovicu chladničky!

-22.4 2018

Neplánovaný koniec? Nie nie. Toto som už plánovala dlhšie, ale chcela som si to nechať pre seba. Dúfam, že ste si príbeh užili a že sa vám aspoň trochu páčil.

FAKTY O FVTGM:

1. Tento príbeh som písala za dobu piatich mesiacov aj 22 dní.

2. Každá kapitola obsahuje minimálne 400 slov.

3. Zatiaľ je tento príbeh moje najúspešnejšie dielo.

4. Najvyššie v kategórii fanfiction bol tretí v poradí.

5.  Najviac hviezdičiek ste dali kapitolám Villain, Sex a Smile.

Veľmi pekne ďakujem za každý váš komentár, hviezdičku a pozretie.

From villain to GUCCI model ✅Where stories live. Discover now