מתגעגע....

119 15 8

עבר שבוע מאז המסיבה הארורה הזאת. אני מתהלך כמו רוח רפאים בבית הספר. עם אוזניות ומבטים לרצפה. לא דיברתי עם אף אחד מאז. הלכתי לאימוני הכדורגל והמאמן הכריח אותי ואת אס לישון באותה בקתה שהייתה הכי מרוחקת ולא בשימוש. זואי? היא פגועה ממני. ואני מבין עכשיו איפה הסיפור עומד. זה נגמר ביניינו ככל הנראה ואני פשוט מתגעגע אליה. אני אכלתי לבד בארוחות והתבודדתי על העץ ליד האגם.

נכנסתי לשיעור אומנות והתתחלתי לצייר. ציירתי את זואי. היא ישבה מול קן שהיה הכי מרוחק ממני. הדגשתי את עינייה הסגולות ואת תווי פניה המדהימים. והמבט המסתורי שלה שאני כל כך אוהב. רשמתי למעלה לזואי שלי. לא הפסקתי לאהוב אותך. אני מתגעגע ופה תמיד. דניאל.

סוף השיעור המורה הכריז "מחר מתקיימת תערוכה בבית הספר ואלו הציורים שיוצגו." חלק מהילדים נאנחו וחלק שמחו. חתמתי למטה

Daniel white

ויצאתי מהכיתה.

הלכתי לאימון הכדורגל והמאמן אמר לנו "שבוע הבא יש משחק כדורגל ואנחנו טסים למשחק בארה"ב מול קבוצת הכדורגל הכוכבים של ג'ינקס. אנחנו נתארח במלון שנמצא בעיירה שלהם למשך שלושה ימים. אנחנו נצא מפה עוד יומיים ומאז אנחנו יוצאים לסבב משחקים עולמי. שלושהה חודשים ניעדר מבית הספר. קבוצת הטניס גם מעודדות, הבנות יצאו איתנו לסבב ויעודדו אותנו. אני מצפה שתתנהגו יפה ובהתאם. כל זמן שלא נתאמן בכדורגל אתם תקבלו זמנים חופשים. מי שיפר את החוקים הבסיסיים של בית הספר שאגב מחמירים ביצאתנו ממנו. ישלח לבית הספר מיד. ברור?" כולם הריעו ואני עשיתי 1+1 זואי תצא גם. וגם ג'ינה. הולך להיות רע נראה לי. ואני עכשיו בטוח לא רוצה לצאת. ולא לראות ג'ינקס... או את הבית ספר הקודם שלי...

האימון היה בסדר. ואיך שנגמר האימון רצתי לבקתה שהמאמן הקצה לנו. ישבתי בסלון והקשבתי למוזיקה וציירתי לי במחברת. דילגתי על ארוחת הערב והלכתי לישון.

אני יושב במטוס לבד. אין אף אחד בטיסה. אני מחפש מישהו או סימן חיים על הטיסה ואז אני רואה שאין טייסים. אני רץ לחלון ורואה שאני מתרסק.

"אההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!" קמתי בצרחה. נשמתי כמה נשימות והסתכלתי סביבי. היה כבר אור בחוץ והייתי לבד בבקתה. הסתכלתי על השעון קיר שהיה שם והתלבשתי. יצאתי לשיעור אנגלית.

רבקה דיברה הרבה וחיכיתי שהשיעור יגמר. ככה בערך עבר היום. עברתי משיעור לשיעור ושרדתי את ההפסקה. מחר אנחנו עפים. ועכשיו אימון אחרון לפני הטיסה ואני צריך להוכיח שהקבוצה שווה משהו. נתתי את כל כולי לאימון הזה והוא הלך טוב. נכנסתי להתקלח והלכתי לאכול ארוחת ערב. המנהל עמד על שולחן בכניסה לחדר אוכל "פיוזאפ.... אני גאה לשלוח מחר את הקבוצת כדורגל שלנו לאליפות העולמית. ואת קבוצת הטניס לעודד את הבנים. אני נרגש מאוד ואני מקווה שילך לכם טוב ואני סומך עליכם שתביאו את הגביע איתכם. מאחל לכם כל טוב והמון הצלחה." כולם מחאו כפיים וצעקו "פיוזאפ פיוזאפ פיוזאפ...." אני נעמדתי ויצאתי מהחדר אוכל והלכתי לישון. המאמן אמר שמחר אחרי ארוחת הבוקר אנחנו יוצאים. אז הלכתי לצבור כוחות.

אני והצרות שליRead this story for FREE!