Chapter 65

16K 704 49

T A R A

,,Tara okamžite vylez z tej kúpeľne, inak vyrazím dvere,“ skríkol Liam a znova niekoľko krát zabúchal do dverí. Som nahnevaná. Som nahnevaná na Harryho, že z môjho bytu si to namieril  rovno za Zaynom na štadión. Bolo to od neho tak nezodpovedné. Nedošlo mu, že tam bude aj môj brat a, že keď urobí scénu, tak všetko vyjde na povrch? Takisto som bola nahnevaná na Zayna, pretože on za to mohol tiež. Nechcela som, aby to vedel. Vyslovene som ho žiadala o to, aby mu to nevravel!

,,Počítam do tri. Ak neotvoríš, naozaj tie dvere vyrazím,“  varovne vykríkol z poza dverí.

,,James nebuď taký násilnícky. Znieš ako zo CSI New York,“ počula som Zaynov hlas.

,,Koľko krát ti mám opakovať, aby si ma neoslovoval mojim stredným menom. Dobre vieš, že to neznášam,“  vyprskol na neho Liam a ja som pretočila očami.  Podišla som k dverám a uchopila som kľučku.

,,Nechápem prečo. James je predsa cool meno,“ povedal pobavene Zayn.

,,Choď do pekla,“ odvrkol mu Liam.

,,Allah ťa za tvoje správanie ku mne potrestá,“ vyhlásil Zayn a ja som pokrútila hlavou. Odomkla som a otvorila som dvere. Evidentne som Liamovi zabránila v tom niečo odvrknúť Zaynovi. Obaja spočinuli pohľadmi na mne. Liam si povzdychol a okamžite ma vzal do náručia. Príjemne voňal za príťažlivou pánskou vôňou, ktorú som na ňom nikdy pred tým necítila.

,,Nikto tu nebude dvíhať ruku na moju malú sestričku,“ nahnevane povedal a silnejšie si ma k sebe pritlačil.

,,Som od teba len o rok mladšia, Liam,“ pripomenula som mu a pousmiala som sa. Pravdou bolo to, že sa mi jeho ochranárske slová páčili a lahodili mojej duši.

,,To je fuk. Si mladšia a vždy budeš môj malý, slušný prcek.“ Liam sa odo mňa odtiahol a zadíval sa na moju tvár. Pousmiala som sa.

,,Urobila si dobre, keď si sa s ním rozišla. Ten človek ťa psychicky týral,“ ozval sa Zayn a ja som mu ihneď venovala hlboký pohľad do očí.

,,Tvoj brat mu dal poriadnu do nosa. Za to ťa uznávam starec,“ vzápätí sa usmial a potľapkal Liama po pleci.

,,Ty si ho udrel?“ opýtala som sa Liama a ten prikývol.

,,Keby len udrel. Takmer z toho bola bitka. Aj keď udieral väčšinou Liam,“ zasmial sa Zayn a Liama pobúchal aj po hrudi a druhou rukou mu vošiel do vlasov. Liam ohrnul nosom a odstránil obe Zaynove ruky s nesúhlasným hundraním.  Môj brat nemal rád, keď sa niekto priveľmi dotýkal jeho vlasov.

,,Liam on ma nechcel udrieť. Vošla som mu do cesty.“ Po mojich slovách obaja zvážneli a pootvorili pery.

,,No to snáď kurva nie! Ty si to chceš ešte dávať za vinu?“ vyprskol Liam.

,,Má snáď obe oči zdravé nie? Keď niekoho idem udrieť tak pozerám čo robím. To som kurva ešte nevidel. Že ja som mu nenaložil viac,“  pokračoval nahnevane  a rozhadzoval pri tom rukami. Zayn celý čas len mlčal a sledoval raz Liama a raz mňa. Povzdychla som si a sklonila hlavu.

,,Tara keby sa toto dozvedeli rodičia a obzvlášť ocko, tak...“

,,Ale nedozvedia!“ prerušila som ho, pevne dívajúc sa do jeho hnedých očí, plných hnevu.  Spojil pery a ostal ticho.

,,Je to môj život a môj problém. Nepotrebujem do toho zaťahovať rodičov. Som dospelá a to je len a len moja vec. Nechcela som ani, aby si to vedel ty, ale tu niekto nevie držať zobák,“ pozrela som  na Zayna.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now