Chapter 64

15.6K 716 48

T A R A

Cítila som sa sviežo a nadmieru lepšie ako pred niekoľkými minútami.  Cítila som sa tak vďaka sprche, ktorú som absolvovala. Sprcha zo mňa dokázala zmyť všetky moje problémy aspoň na chvíľu. Keď som sa však obalená v bielej osuške postavila  pred zrkadlo a uvidela svoju nepeknú tvár, musela som sa pridržať umývadla.  Vedela som, že to vyzerá hrozne, že ja vyzerám hrozne ale až takto?  Zamračila som sa na seba do zrkadla  a opatrne si prešla po opuchnutom mieste. Vydýchla som sa a pozrela som smerom k dverám kúpeľne.  Harry ma čakal v obývačke. Keď som sa šla osprchovať videla som ho sedieť na gauči so sklonenou hlavou. Netušila som čo sa stane. Netušila som čo mám robiť, preto som sprchu a čas v kúpeľni predlžovala ako sa dalo. Netušila som čo bude ďalej. Ako vysvetlím svoju neprítomnosť v práci a to, že sa nebudem môcť s nikým z mojich priateľov istý čas stretávať. Za žiadnu cenu som nechcela, aby vedeli čo sa stalo. Muselo to ostať len medzi mnou, Nicolasom, Zaynom, Niallom a Harrym. V žiadnom prípade to nemôže vedieť nikto iný. A najväčšia pohroma by bola ak by sa to dozvedel môj brat Liam.

,,Tara. Si v poriadku?“ Z myšlienok ma prerušila Harryho otázka a klopanie na dvere.  Zhlboka som sa nadýchla  a podišla som k dverám, ktoré som ihneď odomkla a otvorila.  Osušku som si pritlačila viac k telu  a ťažko som prehltla keď som uvidela ako si ma celú premeral. Videla som jeho rozšírené zreničky takisto ako aj chtivosť v jeho očiach.  Keď som si však uvedomila, že mi zíza na tvár sklopila som pohľad a nervózne si prehrabla vo vlhkých vlasoch. Obišla som ho a smerovala do svojej izby. Počula som Harryho v pätách. Podišla som ku skrini  a otvorila ju.  Predtým ako som sa v nej začala hrabať som venovala pohľad Harrymu. Posadil sa na moju posteľ a taktiež mi venoval pohľad.  Znova mi zízal na tvár a ja som skrčila obočie.  Skryla som sa za dvierka skrine  a vybrala si oblečenie. Zhodila som osušku a natiahla som na seba nohavičky a podprsenku.

,,Ty... si bola v noci s Malikom?“ opýtal sa ma. Natiahla som na seba tmavofialové tepláky a uchopila som do ruky čierne tričko na ramienka.

,,Áno,“ odpovedala som a natiahla som na seba tričko. Zavrela som dvere skrine  a zdvihla som osušku zo zeme.  Zrak som upriamila na Harryho, ktorý si ma premeral. Smerovala som ku posteli, na ktorú som položila osušku a potom sa posadila vedľa Harryho. Sledoval každý môj krok, každý pohyb, ktorý som vykonala.  Vzala som do rúk svoj mobil z nočného stolíka a zapla ho. Všimla som si nespočetne veľa neprijatých hovorov od Harryho, Nicolasa a Nialla. Cítila som ako si Harry prisadol bližšie ku mne a ja som mobil zablokovala  položila ho späť na stolík.  Pozrela som mu do tváre a ucítila som jeho ruku na mojej.

,,Prepáč mi to, láska,“ prehovoril, pričom mi rukou hladkal tú moju.

,,Ani si nevieš predstaviť ako mi to je ľúto,“ pokrútil hlavou a nachvíľu sklopil pohľad..  Uchopil mi aj druhú ruku a pevne ju stlačil vo svojej dlani. Pozrel sa mi opäť do tváre.  Vravel, že je mu to ľúto a aj tak vyzeral.

,,Viem, že si nechcel udrieť mňa,“ prehovorila som po dôkladnom prezretí jeho peknej tváre.  Povzdychol si a prisadol si ku mne ešte bližšie. Stehná sa nám dotýkali a ruku obmotal okolo môjho drieku, čím si môj trup pritiahol k svojmu.

,,Samozrejme, že som nechcel. Nikdy v živote by som ťa dobrovoľne neudrel,“ pokrútil hlavou a vzápätí mi pery priložil na ľavý spánok. Privrela som oči a vydýchla všetok vzduch z pľúc. Druhú svoju ruku mi ovil okolo brucha a naboku si prsty svojich rúk preplietol.

,,Nechcem o teba prísť, bábika. Prepáč mi to,“ zašepkal pričom som pocítila ako mi pobozkal spánok.  Pousmiala som sa. Čakala som to. Harry dobre vedel ako na mňa. Nejako si bol vedomý mojej veľkej náklonnosti k nemu a vždy vedel čo robiť keď bol najhoršie. Bolo pekné, že ho ten úder mrzí, no ide tu o niečo iné. Nešlo len o úder, ktorý mi uštedril. Išlo o jeho celkové správanie ku mne, v ten deň. Stále som si pripomínala, že to nemal v detstve ľahké a nezáujem jeho rodičov o neho na ňom zanechalo veľkú daň, no aj napriek tomu tu museli existovať isté medze. Vedela som, že by som si to od neho nemala nechávať, no jednoducho som mala voči nemu priveľkú slabosť a hoc som sa na neho v jednej sekunde hnevala ako náhle som sa mu pozrela do očí som videla, že niekde vo vnútri je len zlomený. Nedokázala som sa na neho dlho hnevať. Teraz to však bolo iné.  Chytila som mu ruky a dala ich z môjho tela dole a odsunula som sa od neho. Aj keď som naozaj chcela aj naďalej zotrvávať v jeho náručí, bez ohľadu nato čo mi urobil som sa pri ňom cítila príjemne, no vedela som, že nie je v poriadku jeho správanie.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now