Bölüm-1

3.6K 110 14

 ALYA'NIN AĞZINDAN:

     Sabah uyandığımda hava çok güzeldi. Hemen bonyaya girip ruttin işlerimi halletim. Sonra kıyafet seçmek için dolabımın yanına gittim. beyaz yarım bir tişort ve kısa siyah sort aldım çekmecemdende siyah ince bir kemer aldım üstümü giydim. siyah bilekboy çoraplarımla siyah bir spor ayyakabı giyip kombinimi tamamladım. Hemen aşağı inmek için merdivenlere yöneldim ve mutfağa girdim. henüz annem ve babam aşağı inmemeişlerdi. mutfakta hatice teyze vardı. hatice teyze bizim yardımcımızdır, hatice teyzeyi çok severim ben. 

"günaydın hatice teyzem" diyip yanğına bir öpücük kondurdum.

" gunaydın kızım " dedi. 

Merdivenlerden ayak sesi geliyor. annem ve babam aşağı iniyor olmalı dedim ve merdivenlerin sononda onları bekledim. annemin adı defne. annemi çok beğeniyorum çok güzel bir kadın. annem yeşil gözlü, kumral saçlı , orta boylu bir kadındır. babamın adı fatih. babm sarı saçlı , ela gözlü , yaşına göre çok genç gözüken bir adam. Annemle babam aynı anda 

"Günaydın prensesim" dediler. bana genelikle prensesim derler.

"Günaydın uykucular " dedim ve güldüler.

Sonra beraber kahvaltı masasına geçtik. kahvaltımızı yapmaya başladık. Babam;

"Bugün tatilin son günü biliyorsun dimi kızım " dedi

"Niye hatırlatıp benim morelimi bozursun ki baba " dedim suratımı asarak. güldüler . kahvaltımızı bitirdikten sonra ceydaya leö kafede buluşalım diye mesaj attım. (başka kafe ismi bulamadım da gyyfuyguy) 10 dakika geçtikten sonra cevap geldi . "tamam olur kanka" demişti. salona geçip annemle babamı öpüp evden çıktım. Siyah arabama bindim ve yola koyuldum. kafeye gelince arabamı park ettim ve içeri girdim. boş bir masaya oturdum ve ceydanın gelmesini bekledim. aradan 10 dakika geçtikten sonra ceyda geldi. ceydayla 1 yıldır görüşmeyen sevgililer gibi sarıldık. oysaki gergün beraberiz . içeceklerimizi söyleyip konuşmaya başladık . biraz okuldaki kızlar hakkında dedikodu yaptık. sonra içeri 3 tane yakışıklı cocuk girdi. tüm kızlar onlara bakıyordu . tabiki benle ceydada. ceyda:

" ne kadar yakışıklılar baksana ya sarışın olan benim olsun "dedi gene kendi kendine gelin güvey olmuştu. 

"saçamlama ya " dedim gülerek . sonra o çocukları boşverip konuşmaya devam ettik. tuvalete gitmek için kalkmıştım kolidorda ilerliyordum ve sert bir  şeye çarptım. kafamı kaldırdığımda bir çift yeşil gözle karşılaştım. cok güzel bakıyordu. hemen gözlerimi gözlerimden ayırıp . 

"şey özür dilerim " dedim.

"önüne baksana be kızım " diyerek beni azarladı.

"özür diledik ya ne abartıyorsun incilerin mi düştü öküz" dedimsanırım onu daha çok sinirlendirmişti bu sözlerim. bileğimi sert bir sekilde tuttu ve beni duvara ittirdi. karşı koyamamıştım çok güçlüydü. 

" ne dedin sen bana bakıyım " dedi . sert bir şekilde

"bence duydun"

bileğimi daha da çok sıktı sanırım morarıcaktı. tam bana tokat atmakiçin kolunu kaldırdı. ama sonra geri indirdi . bileğimi daha da çok sıkıp 

"senle görüşcez küçük hanım" dedi ve yanımdan uzaklaştı.

bende hamen tuvalete girip bilrğimi yıkadım . çok kızarmıştı. yarına kadar morarırdı kesin ya . içimden o ökuze küfürler ediyordum. neden bukadar büyük  tepki verdiki diye düşünmeye de başladım. sonra tuvaleten çıkıp ceydanın yanına gittim. 

"hiç gelmeseydin ya" dedi . 

"kızım neler oldu  ya bi dur " dedim ve hemen ona olanları anlatya başladım. anlatıktan sonra o da o çocuğa küfürler ettin. 

     MERİÇ'İN AĞZINDAN:

          Kıza tam vurucakken bi anda vurmaktan vazgeçtim . neden böleoldu bilmiyorum normalde kimseye acımazdım, ama o kızada acımamıştım başka bir şeydi o ama neydi. Aslında kız çok güzeldi. ela gözleri çok güzel bakıyordu ne diyorum ben ya ben kimse hakında böle düşünemem ben sadece kızları tek gecelik kullanıyorum diyerek iç sesimle kavgayı bitirdim. kolidordan geçip bizimkilerin yanına gelip 

" hadin gidek" dedim 

emre " daha yeni geldik oğlum otursaydık bari biraz " dedi

" gidelim" diye tekrarladım ve kalktılar arabama binip bizim depoya gittik o kıza vuramamıştım. sinirliydin halen acısını birinden cıkarmam lazımdı depodakileriden birini döverim diye düşündüm. depoya geince aşağı indik ve içeri girdik. karşımda elleri kolları bağlı 2 adam vardı. hangisini döveyim diye düşünüyordum. adamlarımdan biri gelip 

" abi bunlar sizin şirketen para çalmaya kalkmışlar" dedi. 

"vayyyy ne cesaret be" dedim ve birine yumruğu gecirdim. elime bir tane çakı alıp adamın göleğini yırtım sonra göğsünden aşağı derin bir çizik attım adam çığlık atıyordu. abi özür dilerin felan diyordu. sonra adamlarımdan birinden tuz ruhu istedim. adamınh kanayan yarasına bir kutu tuz ruhu döktüm adam bağırmaya başladı çoklık attı. canı çok yanmıştı. sinirimi o adamdan çıkardıktan sonra adamlarıma yanında duran adamı işaret edip bunuda yarın halederim dedim . emre ve poyraz karşımda zevkle beni izliyorlardı. 

"Hadin eve gidelim " dedim 

tamam dediler. ve yolla koyulduk. eve gelince herkez odasına dağıldı. yarın yeni okulumuza başlıycaktık ve bu yüzden erken kalkcaktık erken de yatcaktık bu yüzden. ustümü değiştirip yatağa girdim . gözlerimi kapatım uyumak için.gözleriminönüne o kız geldi o güzel gözleri .ne saçmalıyorum ben ya o kıza vurmadım herhalde o yüzden gözümün önüne geliyor dedim ve uyumaya çalıştım. 

    ALYA'NIN AĞZINDAN 

      kafeden çıkıp bizim eve geldik ceydayla hala o çocuğa çok sinirliydik . bizde yemek yedikten sonra ceyda eve giiti. yarın erken kalkcaktı. okulun ilk günüydü yarın.bende odama çıkıp pijamalarımı giyip yatağıma girdim.gözlerimi kapatım ve gözlerimin önüne o çocuk geldi yine bi küfür mırıldandım.gözlerimin önüne onun gelmesi normalmiydi . neyse ya çok sinirliyim ona karşı o yüzdendendir ,zaten daha nerde görcemo malı dedim ve kendimi uykunun kollarına bıraktım. Aşık MafyaBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!