Tanıtım

4.3K 97 4

ALYA; 18 yaşında , ela gözlü , uzun kumral saçlı, orta boylu , fiziği güzel olan  bir genç kızdır. Zengin bir ailenin tek çocuğudur.  Lise son sınıf öğrencisidir. İstanbulda yaşamaktadır ve ailesiyle aynı evde kalıyor evleri çok lüks bir villadır. En yakın arkadaşı ve tek güvendiği arkadaşı Ceydadır. 

CEYDA: 18 yaşında , siyah gözlü, siyah saçlı, biraz uzun boylu bir kızdır. ailesi büyük bir holdinge sahiiptir.  Ailesiyle beraber yaşıyordur. 2 kız kardeştirler. Bir ablası vardır ve ablası evlidir. Ablası ankarada yaşamaktadır ara sıra ablasını ziyarete gider ankaraya. 

MERİÇ: 20 yaşında , yeşil gözlü , siyah saçlı , uzun boylu , zengin bir mafyanın tek cocuğudur.Ailesi yurtdışında yaşamaktadır. Meriç ise izmirde yaşamaktadır ama babasının kalan işlerini halletmek için istanbula taşınmıştır. Meriç de babası gibi mafyadır ve birde sadist . Acıma duygusu yoktur.  2 sene sınıfta kaldığı için halen lise son sınıf öğrencisidir. en yakın arkadaşları emre ve poyrazdır. Beraber büyümüştürler . Her işlerini beraber hallederler. 

EMRE: 20 yaşındadır . mavi gözlü, sarı saçlı, uzun boyludur. babası mafyadır. Annesini daha 5 yaşındayken vefat etmiştir. Bazen annesini hayal mayal hatırlıyor. Emre lise son sınıf öğrencisidir. 2 sene okula geç yazılmıştır. Meriç istanbula taşındığı için poyrazla birlikte emrede taşınmıştır. 

POYRAZ: 20 yaşında , kahverengi gözlü ve kahverangi saçlıdır , boyu uzundur . Poyraz'ın da babası mafyadır. Poyraz da  mafyadır. ve emre ve meriç le aynı sınıfa gidebilmek için 2 sene  sınıfta kalmıştır. 

Aşık MafyaBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!