Chapter 63

16.4K 716 84

Mojou ľavou časťou tváre pulzovala bodavá bolesť, ktorá mi ochromovala celú hlavu. Pootvorením pier sa bolesť zhoršila a ja som sa modlila, aby som nemala sánku zlomenú. Oboma rukami som si držala tvár a mala sklonenú hlavu.

,,Tara,“ počula som Nicolasov hlas a cítila ako sa mi pokúša dvihnúť hlavu. Čo chvíľa som cítila na svojich perách nepríjemnú kovovú príchuť. Vzápätí som sa dívala do Nicolasovych svetlomodrých očí a uvidela v nich hrôzu a hnev zároveň.

 ,,Preboha,“ vystrašene povedal a mňa vzápätí  chytil ďalšie ruky. Cítila som sa zvláštne a totálne dezorientovane. Neustále ma niekto chytal a  pozeral sa na mňa. Nicolas ma vyslobodil zo stisku niekoho rúk.

,,Ty si sa už úplne zbláznil,“ vyštekol a mne došlo, že ten niekto, kto ma držal bol Harry. Chcela som odtiaľto  odísť, pretože som mala podozrenie, že mám zlomenú sánku a krv som cítila čoraz viac. Vzlykla som  a úplne som prestala vnímať hádku medzi Nicolasom a Harrym. Telo sa mi roztriaslo pod náporom vzlykov uvedomujúc si, že ma udrel ten, ktorého najviac ľúbim.  Niečia teplá ruka ma ovila okolo pása a nežne mi uchopila druhú stranu tváre od napadnutej. Čelila som čokoládovým očiam, ktoré sa vpíjali do tých mojich a uvidela v nich nesmiernu ľútosť. Vzápätí si ma pritlačil blízko k sebe a hlavu mi uložil na svoju hruď. Teplo sálajúce z jeho tela mi síce dodalo pocit bezpečia, no bolesť mojej sánky bola stále horšia. Nevedela som kam kráčame, no nechala som sa Zaynom viesť.

***

Sedela som na nemocničnom lôžku v ambulancii na urgentnom oddelení. Nepríjemne svetlo, ktorým mi lekár svietil do očí ma oslepovalo a ja som ich chcela zatvoriť.  Dalo sa povedať, že som vyzerala hrozne.  Opuchnuté oči od plaču, silne narazená sánka a popraskané pery so zaschnutou krvou. Sánka našťastie nebola zlomená, no doktor vravel, že naozaj veľa nechýbalo. Dostala som silný úder, ktorý na mne zanechá daň, niekoľko týždňov, keďže ľavú časť tváre, ktorú úder zasiahol mám viac menej napuchnutú a sčervenanú. Ako náhle mi lekár prestal svietiť ostrým svetlom do očí, odo mňa odstúpil a ja som zaklipkala očami.

,,Určite mi nechcete povedať, kto vám to urobil slečna Paynová?“ opýtal sa ma. Opatrne som vydýchla a zrak presunula na Zayna, ktorý stál hneď vedľa mňa a držal ma za ruku.  Upokojujúco sa na mňa díval až som nakoniec sklonila hlavu a záporne ňou pokrútila.  V miestnosti nastalo dlhé a mučivé ticho. Vedela som, že doktor a aj Zayn sa na mňa dívajú a ja som sa cítila naozaj zle. Hlava ma neskutočne bolela a bola som naozaj veľmi unavená.

,,Dobre. Nebudem vás viac trápiť. Predpíšem vám lieky proti bolesti a budete môcť ísť domov.“  Zdvihla som hlavu keď ma pohladil po ramene.  Prikývla som a on mi venoval povzbudzujúci pohľad, predtým  ako sa otočil a odišiel do vedľajšej miestnosti, kde sa nachádzal jeho pracovný stôl.  Zayn si sadol na lôžko vedľa mňa a objal ma okolo pása. Hlavu som mu uložila na hruď a on ma pevne držal vo svojom náručí.

,,Volal ti,“ polohlasne povedal.

,,Minimálne dvadsať krát,“  pokračoval a rukou mi nežne prešiel po predlaktí.  Zhlboka som sa nadýchla a  trasľavo vydýchla.

,,Nechcem s ním hovoriť,“ zamrmlala som takmer nezrozumiteľne. Pri rozprávaní ma sánka rozbolela ešte viac  a bolestne som zasyčala. Zaynov stisk zosilnel  a telo sa mu naplo. Mohla som zreteľne počuť zrýchlený tlkot srdca, ktorý ma upokojoval.

,,Viem. Preto som ti vypol mobil, ak ti to nevadí,“  upokojujúco povedal. Chcela som mu poďakovať, že sa o mňa postaral, no nemala som silu ani len otvoriť ústa a niečo z nich vydať. Bola som mimo zo všetkého čo sa dnes stalo. Neustále kričanie Harryho na mňa, pokazená večera a vrchol toho všetkého bolo, že ma udrel. Viem, že chcel udrieť Nicolasa, no to nič nemenilo na tom čo mi spôsobuje, ako sa ku mne správa a, že nakoniec aj tak udrel mňa. Žiadny chlap na mňa nikdy nedvihol ruku, dokonca ani môj ocko ma nikdy nezbil keď som neposlúchala. Toto však nebolo jediný krát, kedy mi Harry fyzicky ublížil.  So Zaynom sme sa od seba  odtiahli keď do miestnosti vošiel lekár a do rúk mi podával moju zdravotnú kartu, spoločne lekárskym predpisom.  Vzal to od neho Zayn namiesto mňa  a ešte mi podal moju kabelku.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now