O programu

554 40 5
                         

Cílem tohoto programu je povzbuzení a propojení komunity, která podporuje miliony uživatelů Wattpadu, kteří tady každý den tvoří a čtou.


Jak to funguje:

Program má tři cykly a každý z nich trvá čtyři měsíce. Každý cyklus přijímáme a trénujeme nové ambasadory z celého světa, kteří se poté připojí k týmu, který se neustále rozrůstá. Na konci každého cyklu mají ambasadoři, kteří ve své roli dále už pokračovat nechtějí, možnost se přesunout do takzvaných Přátel Wattpadu (Friends of Wattpad).

V rámci programu existuje 5 týmů, ke kterým se ambasadoři mohou připojit v závislosti na tom, jaká činnost je nejvíce baví a naplňuje.

Každý cyklus nabíráme nové lidi, ovšem ne vždy do všech týmů. Je tedy možné, že pro vás nebudou vždy dostupné všechny možnosti. Nelekejte se, první volba není definitivní, až do konce života trvající rozhodnutí. Pokud se do programu dostanete, budete mít po odsloužení jednoho cyklu (tj. čtyř měsíců) možnost přeskočit do jiného týmu.


Týmy:

Content – Tým má vřelý vztah ke všemu, co se týče obsahu. Ambasadoři z Content týmu se nebojí ponořit hluboko mezi všechny příběhy na Wattpadu a ujišťují se, aby objevování nových příběhů bylo na nejvyšší možné úrovni a aby se příběhy dostaly k tomu správnému publiku.

Engagement – Všichni tu milujeme propojení čtenářů a spisovatelů skrze vyprávění příběhů, takže neustálé experimentování a ochota vyzkoušet nové nápady (a dotáhnout je do konce), je velice důležitá. Engagement ambasadoři se nebojí mluvit s lidmi a zabavují uživatele Wattpadu prostřednictvím různých aktivit.

Club – Společenskost a udržování přátelských vztahů skrze sociální média, je velkou součástí životů mnoha uživatelů Wattpadu. U nás máte možnost spřátelit se a povídat si o tom, co vás baví, právě skrze jednotlivé kluby. Vzhledem k velkému množství lidí s odlišnými názory se ale může stát, že konverzace mohou nabrat trošku jiný směr, než bychom chtěli – takže schopnost udržet si za všech okolností klidný a vyrovnaný postoj, je důležitou součástí charakteru všech našich Club ambasadorů.

Data – Jeden z našich novějších (a nejmenších) týmů. Členové Data týmu asistují HQ* s projekty, které se týkají dat, algoritmů a toho, jak posuzujeme a nakládáme s informacemi, které jsou použity ve prospěch Wattpad komunity.

(*HQ = Headquarters. Hlavní sídlo Wattpadu, které sídlí v Torontu.)

Community – Další z našich novějších týmů, který byl sestavený k tomu, aby pomáhal spisovatelům, kteří jsou na začátku jejich cesty Wattpadem. Community tým je plný nadšených a pozitivních lidí, kteří se spojují se začínajícími spisovateli a pomáhají jim v prvotních krůčcích napříč Wattpadem.


Koho hledáme:

- uchazeči musí mít nejméně 18 let

- uchazeči musí být na Wattpadu aktivní a musí být součástí naší komunity nejméně 6 měsíců

- lidi, kteří chtějí být zástupci Wattpad komunity a kteří dodržují (a budou i nadále dodržovat) pravidla této komunity (více o pravidlech se dozvíte v naší knize Pravidla Wattpadu)

- lidi, kteří jsou ochotní a schopní věnovat ambasadorským povinnostem nejméně 4 hodiny týdně

Profil, ze kterého se do našeho programu připojíte, nesmí být profil, který sdílíte s někým dalším. K plnění ambasadorských povinností také budete potřebovat přístup k počítači/notebooku a samozřejmě také internetu.


Přihlášky

O tom, jestli jsou přihlášky otevřené, vás budeme informovat skrze naši knihu Novinky z Wattpadu takže pokud nechcete zmeškat příležitost, uložte si prosím naše Novinky do knihovny. Tak vám přijde upozornění pokaždé, když vydáme novou kapitolu.


Ambasadorský programZde žijí příběhy. Začni objevovat