For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride

Bölüm 67

20.8K 2.1K 378

Medya; Balın Meşeli
Bölüm müziği; Hande Yener - Aşkın Ateşi

Merhaba Bal Okuyucular yeni bölümle biz Ciddikediler geldik :) Bizi özlediniz mi, biz sizleri çok özledik de❤️ Aklımız hep sizlerdeydi sonunda kavuşabildik. Uzun bir bölüm yazmaya çalıştık, umarız beğenirsiniz :)

Yorum ve oylarınızla desteklerinizi mutlaka bekliyoruz Porsukcanlar.
Lafı uzatmıyoruz ve sizleri yeni bölüme alıyoruz, keyifli okumalar :)

**

"Neler oluyor burada?!"

Ateş'in kızgın gövdesi kızgın çehresinin bir yansıması gibiydi. Sıktığı yumrukları ve alev saçan gece mavisi gözleriyle şu an Kerem'i parçalamak üzere olan bir Porsuk gibi duruyordu. Fakat Kerem onun duruşundan zerre etkilenmemiş ve hemen yanımda duran varlığını bir milim dahi kıpırdatmamıştı.

Korkudan ve endişeden yoğun bir panik halinde olduğumu hissediyordum. Ateş'in beni yanlış anlaması şu anda isteyeceğim en son şey bile değildi. Bugüne kadar defalarca kıskançlık krizine girmiş olsa da onun güvenini zedeleyecek tek bir durumun dahi içinde yer almamıştım ve o bunu çok iyi biliyordu. Şimdi de bunun ayrımına varsın istiyordum.

"Sohbet ediyoruz Balın'la Ateş. Neden bir sorun varmış gibi davranıyorsun?"

Kerem'in imayla tek kaşını kaldırması ve sarf ettiği kelimeleri Ateş'in damarına daha da basmıştı. Yumruklarını daha da sıkan ve bu sıkmanın etkisiyle eklemlerini beyazlatan Ateş kemiklerinin daha da belirginleşmesini sağlamıştı. Bize doğru yaklaşan ve hemen Kerem'in burnunun dibinde biten Ateş hiç görmediğim kadar gergin ve sinirli duruyordu. Ensemden gelmeye başlayan sıcaklık başımın fena halde belada olduğunu bana hissettiriyordu.

"Sen bana neren hart hart kaşınıyor göstersene lan. Seni kum torbası yaparım sıkılana kadar döverim. Sorun mu var diyor bir de pezevenk. Benim evimde benim karımın yanındasın. Ciğerini sikerim senin ciğerini!"

Ateş'in dişlerini sıkarak yavaşça sarf ettiği kelimeleri tüm vurguların üzerine basıyordu. İçime yayılan korkunun gücünü arttırıyordu.

"Ateş..." Ateş'in kolunu tuttum ve onu sakinleştirebilirim umuduyla yavaşça fısıldadım. Ateş tüm dikkati ve korkutuculuğuyla istifini bozmazken yanında her geçen saniye daha da küçüldüğümü hissediyordum.
"Şu küfürlerinden sıkıldım Ateş, biraz insan gibi konuş. Biz Balın'la arkadaşız. Sen istesen de istemesen de bizi bu şekilde sohbet ederken her zaman görebilirsin. Ben ona karşı dürüst ve güvenilir bir dostum."

Ateş Kerem'in bu ifadeleriyle kızgınlıkla soluduğu nefeslerini hırsla ortaya çıkardı ve tüm gücüyle bağırmaya başladı. Kükremeye başladı da denilebilirdi.
"Seni dost diye diye sikerim. Küfür değil uygulama istiyorsun sen?"

"Denesene Ateş. Ben seninle kapışmaya her zaman hazırım. Sadece bunun Balın'ın yanında olmasını istemiyorum. Dediğim gibi o benim sevdiğim bir arkadaşım ve onu üzmem."

"Halâ arkadaş diyor ya. Sosyalliğini sikeyim senin. Balın'ın arkadaşı benim yok başka arkadaşı falan. Kimseye ihtiyacı yok. Senin varlığının bir önemi yok! Şimdi siktir olup git."

Sesleri duyan herkes mutfağa gelirken endişeyle ortamdaki gerginliği inceliyorlar ve tartışmanın kaynağını sorguluyorlardı. Murat hızla gelip Ateş'in dizginleme çabasına girerken Namık da Kerem'in yanına gelmiş ve hararetle konuşmaya başlamıştı.
"Ne oluyor ya?! Dakika bir gol bir siz niye gerildiniz lan?!"
Kerem Ateş'e göre daha sakin dursa da gerilen bedeninden ve boynunda kabarmakta olan damarlarından onun da esaslı bir sinir harbi yaşadığını görebiliyordum.
"Bu despot ve sayko herifle daha fazla aynı ortamda bulunmam mümkün değil. Ne leş ne çöplük bir insansın sen lan! Bu insanlar, bu kız sana nasıl katlanıyorlar anlamıyorum. Siktir olup gidiyorum hemen hasta ruhlu!"

BAL PORSUĞU (KİTAP OLUYOR)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!