Nový tým - 20.3.2018

966 59 0
                         

Ahoj!

Jak jste si mohli přečíst již na naší zdi, za uplynulý rok se náš tým přeskupil a o něco rozrostl a tak jsme si řekli, že je na čase spojit síly a dát se do práce. Nové věci. Nové knihy. Nové informace. Ale hlavně – více komunikace. To jsou věci, kterých bychom chtěli dosáhnout a doufáme, že nám v tom pomůžete.

Proto bychom vás chtěli poprosit, abyste s námi měli trpělivost, zatímco pro vás budeme tento profil rekonstruovat. Pracujeme dnem i nocí a děláme vše pro to, abychom to tu zvelebili.

Určitě to ale neznamená, že vás mezitím budeme zanedbávat! Jestliže narazíte na nějaký problém, neváhejte a napište nám – ať už na naší nástěnku nebo přímo do zpráv

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Určitě to ale neznamená, že vás mezitím budeme zanedbávat! Jestliže narazíte na nějaký problém, neváhejte a napište nám – ať už na naší nástěnku nebo přímo do zpráv. Někdo z našeho týmu se s vámi spojí hned, jakmile to bude možné!

Pokud nás chcete na naší bezesné, kofeinem naplněné cestě doprovázet, nezapomeňte si naše Novinky z Wattpadu uložit do knihovny, aby vám nic z nadcházejících událostí neuniklo.

Váš nový tým ❤

Novinky z WattpaduZde žijí příběhy. Začni objevovat