Merhaba, öncelikle tüm kadın okurlarımın Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutlarım.  Bugünün mağaza indirimleri ve boş sözlerden ibaret olmayıp, kadın haklarının iyileştirilmesi için bir fırsat olarak değerlendirilmesini umuyorum.

Kadın hakları, iş ve sosyal yaşamda kadının yeri gibi konularda çok hassas hatta biraz hırçın olduğumu hepiniz biliyorsunuz 😉 Tam bu konuda söyleşi yapmak için bu yıl, 16 Mart Cuma günü, İSTANBUL CNR EXPO KİTAP FUARINDA olacağım. Bu benim ilk söyleşim ve başından beri yanımda olan sizleri orada görmek beni çok ama çok mutlu edecek.  Söyleşinin son dakikalarını sorularınıza ayıracağım ayrıca 😊 Yer ve tarih detaylarını aşağıdaki fotoğraflara bırakıyorum.
İmza günüme de bekliyorum hepinizi 😘😘😘

 İmza günüme de bekliyorum hepinizi 😘😘😘

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.11 Mart PAZAR GÜNÜ de imza günüm var. Detaylar alttaki fotoğrafta;

 Detaylar alttaki fotoğrafta;

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
DELİ KIZ (RAFTA)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!