Učenie nekončí

1 0 0


Mal si náročný september, aj leto. Plnil si si svoje sny, čelil si mnohým prekážkam a musel si odolávať škodlivým jedom svojho okolia. Potrebuješ teraz nabrať nové stimuly, aby si dokázal pokračovať vo svojej misii. Október ti vytvára podmienky k tomu, aby sa naučil niečo nové. Môžeš sa zúčastniť hocičoho, čo ti prinesie nové myšlienky a vedomosti a obohatí ťa to. Malo by to byť niečo, čo ti vie byť nápomocné k plnení tvojich snov. Nehľaď na ceny, pretože to, čo ťa naučia je nevyčísliteľné a zmení ti to život. Ak si v minulosti niečo začal študovať alebo sa niečomu venovať, ale kvôli nejakému dôvodu si to prerušil, opráš prah z kníh, nahrávok alebo to pohľadaj, otvor a začni odznova.

Apelujem znova k spomenutému. Nejde tak o to, že si si to prečítal alebo sa naučil. Ide o aplikovanie v praxi. Musíš si to overiť v praktickom živote a na vlastnej koži. Avšak si daj pozor. Začínaš sa učiť od základov, preto by mohlo byť toto skúšanie v praxi skončiť nepríjemnosťami. Neponáhľaj sa s tým. Tento mesiac využi iba na svoj vlastný rozvoj, učenie, teoretické získavanie poznatkov. Dopraj si čas - pol hodinu denne na štúdium, vstrebávanie poznatkov. Raduj sa z toho.

Je potrebné dodržiavať psychohygienu. Preto si dopraj aj chvíľku pre seba. Ak si dosiaľ nemal čas na wellness alebo kozmetickú kúru, prijmi ponuku, ktorá k tebe príde a dopraj si luxus pre seba. Spojenie s prírodou je skvelým detoxom pre telo ako celok. V tomto období niečo z teba saje energiu. A môže to byť práve tým, že si pomáhal druhým. Oddych si budeš môcť dopriať tentokrát častejšie. Mal by si si vytvoriť pomyselný štít pred negativitou, pretože v opačnom prípade ťa zmôže a celé anjelské liečenie, ktorému sa podrobuješ od marca tohto roka je zbytočné.

Môže sa ti zdať, že tento mesiac budeš viac citlivý ako inokedy. Dokonca sa aj pristihneš, ako sa skláňaš k pasivite a že by si sa ocitol pod vplyvom druhých ľudí. Ak sa ocitneš v situácii, kedy ucítiš, že stagnuješ a ideš dole, požiadaj archanjela Michaela o jeho ochranu. Nezabudni ani na to, aby si si ten pomyselný ochranný štít vytvoril aj ty sám.

37<

Indigový rok: Sny jazernej korytnačkyRead this story for FREE!