Przedmowa ;)

179 6 0


Kochani czytelnicy,

z ogromną radością i niesamowitym podekscytowaniem, chciałam Was poinformować, że 07.06.2018 r. miała swoją premierę nowa Antologia tematyczna Grupy Literackiej Ailes do której mam przyjemność należeć.

Odświeżony zestaw tekstów, romantycznych, pełnych tajemnic, akcji, miłości, niebezpieczeństwa i rozkoszy, powiększony o nowości, do których zaliczają się aż dwa! - Cały czas nie potrafię w to uwierzyć... - zatem, raz jeszcze, do których zaliczają się aż dwa moje teksty ;)

 - zatem, raz jeszcze, do których zaliczają się aż dwa moje teksty ;)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.


Oto przed Wami jeden z nich...

Liczę, że przedstawiony fragment zachęci Was do zakupu i zagłębienia się w cudowne rozkosze historii zawartych pod tajemniczym tytułem: "MDS: Miłosne Rewolucje" :)

Szczegółowych informacji o Antologii szukajcie tu: https://www.wattpad.com/541785163-mds-mi%C5%82osne-rewolucje-antologia-tematyczna-wst%C4%99pne

Dochód ze sprzedaży autorzy postanowili przekazać na rzecz Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych, którą znajdziecie m.in. na stronie: http://www.kocie-hospicjum.pl/

Pozdrawiam Was serdecznie,

Lilianna Garden ;)

Lilianna Garden ;)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Poryw namiętności (całość w "MDS: Miłosne Rewolucje")Przeczytaj tę opowieść za DARMO!