Przedmowa ;)

204 7 0


Kochani czytelnicy, 

z ogromną radością i niesamowitym podekscytowaniem, chciałam Was poinformować, że w sprzedaży jest nowa Antologia tematyczna Grupy Literackiej Ailes do której mam przyjemność należeć. 

Odświeżony zestaw tekstów, romantycznych, pełnych tajemnic, akcji, miłości, niebezpieczeństwa i rozkoszy, powiększony o nowości, do których zaliczają się aż dwa! - Cały czas nie potrafię w to uwierzyć... - zatem, raz jeszcze, do których zaliczają się aż dwa moje teksty ;)

 - zatem, raz jeszcze, do których zaliczają się aż dwa moje teksty ;)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.


Oto przed Wami jeden z nich...

Liczę, że przedstawiony fragment zachęci Was do zakupu i zagłębienia się w cudowne rozkosze historii zawartych pod tajemniczym tytułem: "MDS: Miłosne Rewolucje" :) 

Szczegółowych informacji o Antologii szukajcie tu: https://www.wattpad.com/541785163-mds-mi%C5%82osne-rewolucje-antologia-tematyczna-wst%C4%99pne  

Dochód ze sprzedaży autorzy postanowili przekazać na rzecz Fundacji Hospicjum dla  Kotów Bezdomnych, którą znajdziecie m.in. na stronie: http://www.kocie-hospicjum.pl/


Pozdrawiam Was serdecznie, 

Lilianna Garden ;)

Lilianna Garden ;)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Niebezpieczny romans (całość w "MDS: Miłosne Rewolucje")Przeczytaj tę opowieść za DARMO!