35.Bölüm : Ege Sözü. (FİNAL)

142K 10.3K 10.5K

Merhaba sevgililerim!

Yukarıda FİNAL yazısını görüp gerildiniz biliyorum. 

Ama gerilmeyin, bölümü okuyun, sonra açıklamamı okuyun :') 

Şimdi, karanlık bir odaya geçin. Yukarıdaki müziği açın, ve iyi okumalar^^

Sizi seviyorum. 


Şövalye kalan gücünün son damlalarıyla kaf dağının ardına ulaşmış

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Şövalye kalan gücünün son damlalarıyla kaf dağının ardına ulaşmış. Darmadağınık, yangınlar içinde, her çatısından bir duman çıkan, her yeri yağmalanmış bir köyden başka bir şey yokmuş bu dağın ardında. Şövalye korkuyla tek tek evlere dalmış. Evlerin içi hep ölülerle doluymuş. "Ne oldu burada?" diye düşünmüş kara kara. "Küçük kız!" diye bağırmış evlerin arasında koştura koştura. Deli gibi bir o eve dalarmış bir bu eve... Oysa bu zavallı köyün içinde yaşayan tek canlı bulamamış. Sonra o korkunç manzarayı görmüş. Evlerin birinde küçük kızı ondan alan kadını bulmuş... Yerde yatan ölü bedenini görünce gözlerinden damla damla yaşlar akmış. Kızını kaybetme korkusu şövalyeyi deliye çevirmiş. Sinirle evin kapısını söküp yere fırlatmış. Tam o an bir çığlık duymuş. Tam arkasından... Ufak bir çığlık, bir ağlama sesi... Şövalye şok içinde arkasını döndüğünde küçük kızı yerde oturup ağlarken bulmuş. Nasıl nefes alacağını, küçük kıza doğru nasıl koşacağını bilememiş... "Herkesi öldürdüler." demiş küçük kız titreyen sesiyle, "Ben şömineye saklandım şövalye..." Şövalye is içinde kalmış bu küçücük kıza acıyarak bakmış, onu alnından öpmüş. "Sen yine mi kimsesiz kaldın be küçük kız... Kaderin buymuş senin. Allah seni benim kızım olasın diye kimsesiz yapıp duruyormuş. Bilirdim. Bunu hep bilirdim..." Şövalye, küçük kızına kavuşmuş. Kimsesiz kalmaya mahkum edilmiş bu kızın her şeyi oymuş artık. Kızı ararken kararan dünyası artık karanlık değilmiş... Dünya zaten hep aydınlıkmış. Bunu da yeni öğrenmiş.


Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


35.Bölüm : Ege Sözü.

*Dünya aslında karanlık değilmiş.*

3391 KilometreBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!