Herkese iyi geceleer :) Normalde bu saatlerde bölüm atmam ama hemen bitirince ve de internet bulunca paylaşayım dedim. Yeni eve taşındığımız için internet henüz bağlanmadı bende babamın internetinde geçiniyorum :D bu yüzden de bölümler ne zaman gelir bilemiyorum.

 

Bu bölümün ithafı “TCAslzalp” e gidiyor. :)

 

Keyifli okumalar..

 

 

9.BÖLÜM – Bakıcı Zeynep!

 

 

Taksiciye parasını verip arabadan iniyorum. Hızla merdivenlerin kapısını açıp, içeri giriyorum. Oturma odasında sesleri duyarak o tarafa doğru yöneliyorum. İçeri girdiğimde Yağmur, Melis, Aksel ve Berk’in gülüştüklerini görüyorum. Beni ilk fark eden Berk oluyor. Daha sonra diğerleri de Berk’in baktığı yöne doğru bakarak beni fark ediyorlar. Yağmur beni görmesiyle kalkıp boynuma atlaması bir oluyor.

“Canım! Hoş geldin.” Diyor hala boynuma ahtapot gibi sarılarak

“Hoş geldim ama mezarı gideceğim geri gibi duruyor, bir dur kızım ya boğacaksın şimdi beni..” diyorum Yağmurun kollarından kurtularak

“Ayy! Özür dilerim Zeyno ya bir anda öyle seni görünce heyecanlandım bir de ilk iş günün ya..” diyor Yağmur heyecanla ve bugün benim yaptım tek nefes konuşmam gibi! O değil de umarım bugün çok saçmalamamışımdır.

“Eee neler yaptın bakalım bugün.” Diyor Melis bana sarılarak

“Aıım pek bir şey olmadı aslında tabi sizin yüzünüzden geç kalmamı ve bindiğim taksinin kaza yapıp benim de eve kadar koşmamı saymazsak..” diyorum

Son cümlemden sonra hepsi kaskatı kesiliyor bir anda ne dedim şimdi ben ya kesin ağzımdan saçma bir şey kaçırdım! Ne kaçırdım ki acaba?!

“Ne kazası Zeynep! İyi misin? Bir şeyin var mı? Bak hastaneye gittiniz mi?” diye sıralıyor Berk bütün soruları

“Ya bir sakin olu…”

“Sakin olun falan diyeceksen sus Zeyno! kızım sen manyak mısın? İnsan bir haber verir. Bir yerin falan acıyor mu? Anlat şu olayı bir doğru düzgün!” diyor Yağmur Berkten kalır bir yanı olmayarak

“Ay! Tamam, kafamı şişirdiniz dakika da öncelikle bir sakin olun! Hiçbir yerim acımıyor. Hastaneye gitmedim çünkü gerek yoktu. Kaza da, taksiye hafif vurdular ama polisin gelmesi zabıta tutulması falan gerek olduğu için ben de beklemek yerine ki zaten fazlasıyla geç kalmıştım işe! Koşmaya karar verdim.” Diyorum normal bir şekil de onlarsa biraz rahatlamış olacaklar ki daha demin ki bembeyaz kesilmiş yüzlerin normale dönüyor.

Ya Sen Olmasaydın? (Düzenleniyor)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!