Renee Delilah Parker zawsze była przeciętną, zabawną chłopczycą ze średnimi ocenami.

Jej matka wysyła ją pewnego razu do Mullingar, aby spędziła tam lato ze swoją paranoiczną babcią, zrzędliwym dziadkiem i zdzirowatą kuzynką.

Renee nie zamierza tam nic robić. Chciałaby jedynie siedzieć przez cały dzień w domu na Tumblrze. Wszystko się zmienia, gdy spotyka Nialla Horana - niegrzecznego chłopca.

Jego tatuaże, nastawienie oraz sposoby flirtu wkurzają ją, ale dziewczyna nie może nic poradzić, kiedy zaczyna coś do niego czuć.

Są kompletnymi przeciwieństwami: on jest punk bad boyem, a ona świętoszką.

Wkrótce on pokazuje jej jakie jest jego życie: jazda na deskorolce, palenie papierosów, picie alkoholu, imprezowanie, narkotyki i seks. Normalne życie niegrzecznego nastolatka.

Żadne z nich nie spostrzega, że zaczynają się w sobie zakochiwać. Ale co się stanie, gdy ona będzie musiała wyjechać z Mullingar, aby wrócić do Londynu? Czy to jest dla nich tylko flirt czy jedynie zwykła wakacyjna miłość?

Dowiesz się czytając Teenage Dirtbag.

-----------------------------------------------------

Oryginał: http://myonedirection-1dff.tumblr.com/post/49075851782/teenage-dirtbag

Trailery: https://youtube.com/watch?v=CJ4yURZt0W4 https://youtube.com/watch?v=3vrx8UfLKtw https://youtube.com/watch?v=61eoBNBcfuI

Teenage dirtbag na blogspocie: http://teenage-dirtbag-ff.blogspot.com

Playlista do opowiadania: http://8tracks.com/myonedirection/teenage-dirtbag

Tumblr Rey: http://rey-parker.tumblr.com/

lnstagram Rey: http://instagram.com/rey_parker

Tumblr Nialla: http://niall-tdb.tumblr.com/

lnstagram Nialla: http://instagram.com/niall_tdb

OSTRZEŻENIE: To opowiadanie zawiera materiały dla osób dorosłych, wulgarny język oraz rzeczy związane z samookaleczaniem i zaburzeniami odżywiania. Nie czytaj, jeśli są to dla ciebie tematy zbyt wyzywające. Jeżeli jednak zamierzasz czytać, pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność.

Teenage Dirtbag PL // n.hPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!