Chapter 58

19.4K 730 41

,,Aký je v posteli?“ opýtal sa ma Joshua, keď sme spolu s ostatnými sedeli v reštaurácií. Konečne sme si spolu niekam všetci vyšli. Stále sa vidíme len v práci a vzhľadom k tomu, že každý má partnera nemali sme si kedy spolu všetci spolu niekam vyjsť. Vlastne teraz jediný, kto tu má aj svojho partnera je Eleanor. Obaja držiac sa za ruky vyzerajú naozaj rozkošne. Keď som nastúpila do Big Apple, tí dvaja sa k sebe vôbec nevyzerali, že by spolu mali začať chodiť. No keď sa nad tým hlbšie zamyslím je logické, že sa dali dokopy. Sú si podobný. Nie len v správaní ale aj vo vzhľade. Občas sa pri pohľade na nich zamyslím a hľadám rozdiely.  Vzhľadom k tomu, že v reštaurácií s nami bola aj Ashley, Joshova otázka bola absolútne nevhodná. Stále som sa nevedela spamätať z toho čo sa ma Harry pred viac ako týždňom opýtal. Chce praktikovať orálne uspokojenie?  Ostala som v nemom úžase z jeho nápadov. Nikdy pred tým som to nerobila. Oh samozrejme, že nie!  Vtedy som zo seba nedokázala vydať ani hláska. Dokonca som stratila chuť jesť rožky. Všeobecne.  Kvôli Harrymu, ktorý ma upozornil na ich tvar. Odvtedy sa nedokážem pozrieť na rožok bez toho, aby som si okamžite spomenula na Harryho slová a na otázku, ktorú mi položil hneď po tom.  Viacej sme sa o tom nebavili. Pochopil, že mu to neurobím z môjho výrazu. Nevedela som si to ani predstaviť a hoc  som nevedela ako a čo mám robiť, bola som si istá, že Harry by ma to naučil. Avšak ja som nebola natoľko odvážna a skúsená, aby som mu to urobila ako on mne. Jemu to nerobilo problém vzhľadom k tomu čo predviedol v ďalších dňoch.  Myslím, že v Harrym sa prebudilo niečo, čo predtým driemalo pod jeho povrchom a vraví, že za to môžem ja.

,,Myslím, že toto nie je téma k večeri,“ odpovedala som a napichla si na vidličku zapekaný zemiak.  Pozrela som po tom na Ashley, ktorá sa pousmiala  a pokrútila hlavou.

,,To je v poriadku Tara. Pokojne hovor. O Harryho viac nemám záujem ,“  široko sa usmiala. Všetci sme na ňu prekvapene pozreli.

,,Stal sa zázrak,“ vyhlásil Louis.

,,Po tom čo som videla ako sa správal k Tare a po tom čo urobil mne som prestala mať záujem,“ vysvetlila.  Louis sa prežehnal, čo všetkých rozosmialo.

,,Takže môžeš odpovedať na otázku. Zaujíma nás to,“ prehovoril Josh, pričom si ma premeral.

,,Mňa to teda nezaujíma. Fuj!“  odfrkol Louis a napil sa svojho vína.

,,Nevšímaj si ho,“ mávol rukou Josh.

,,Prečo to tak veľmi chceš vedieť?“  Začudovane som sa na neho pozerala.

,,Ide predsa o chladného a nepríjemného riaditeľa Stylesa, čuduješ sa?  Navyše nezaujíma to len mňa ale nás všetkých, okrem Louisa. Keď vidím ako sa na teba pozerá, tak ma vážne zaujíma čo s tebou robí, keď ste sami,“ zasmeje sa pobavene a na chvíľu mám dojem, že si to pokúša predstaviť.  No to snáď nie! Niekedy začínam pochybovať o Joshovom zdravom rozume.

,,Nebudem vám to hovoriť. Je to nemiestne a nepatrí to ku večeri,“ pokrútila som razantne hlavou.

,,Mňa sa to pýtal Liam,“ ozvala sa Soph. Neurčito som sa na ňu zahľadela.

,,Pýtal sa ma, či spolu spávate a ako často. Vraj to musí vedieť, lebo si jeho sestra a vie, že toto by si mu nepovedala,“ vysvetlila Sophia. Tak to má teda pravdu. To by som Liamovi ani náhodou nepovedala. Môj sexuálny život je čisto moja osobná vec.

,,Tak to vám teda nič nepoviem. Teraz už vôbec nie,“  premerala som si všetkých.

,,Do pekla Sophia. To si jej to musela povedať?“  zavrčal na  ňu nahnevaný Joshua.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now