Chapter 57

17K 718 42

Harry stál opretý o linku a pozoroval ma ako nám obom pripravujem večeru. Nebolo to nič náročné. Povedal, že má chuť na nutellu. Tuším je na ňu nejaký zaťažený.

,,Videla si film Návrh so Sandrou Bullock?" opýtal sa ma odrazu a priblížil sa ku mne bližšie. Zamračila som sa a pozrela som na neho. Lakeť si položil na linku a celú váhu svojho tela preniesol na ruku, ktorou sa o linku zapieral.

,,Áno videla som ho," neurčito som odpovedala, pretože som nechápala, prečo ho napadla táto otázka. Harry sa usmial a premeral si ma. Pozdvihla som obočie a vrátila svoj pohľad ku rožkom, na ktoré som natierala nutellu. Neustále som cítila ako sa na mňa pozerá a po chvíli sa mi od neho dostalo dotyku na mojich krížoch.

,,A ktorá scéna sa ti páčila najviac?" opýtal sa ma a rukou mi po nich prechádzal krúživými pohybmi. Pozdvihla som obočím a pustila som príborový nožík z ruky. Vážne som sa na neho zahľadela, zatiaľ čo on sa bavil. Aspoň sa mi to zdalo.

,,Prečo tie otázky?" mykla som plecami.

,,Iba chcem vedieť tvoju obľúbenú scénu z toho filmu," pokojne vysvetlil.

,,Harry ani si nepamätám kedy som ten film videla naposledy. Zabudla som čo tam bolo," odpovedala som a namazané rožky som poukladala na väčší tanier. Z vrchnej skrinky nad linkou som vzala dve šálky a naliala do nich už zovretú vodu z kanvice.

,,A mňa sa nespýtaš na moju obľúbenú scénu?" opýtal sa kým ja som hľadala čajové vrecúška. Zvolila som ovocný čaj a obe vrecká s príjemnou ovocnou arómou som vložila do vriacej vody v šálkach. Pozrela som na Harryho a oprela som sa o linku.

,,Tak dobre. Aká je tvoja obľúbená scéna z toho filmu?" opýtala som sa ho a zložila si ruky na prsiach. Jeho úsmev sa rozšíril a z jeho pier unikol smiech. Premeral si ma a postavil sa čelom ku mne. Uchopil ma pevne za boky a vysadil ma na linku. Rukou mi prechádzal holých stehnách, keďže som na sebe mala len kraťasy. Znova sa uchechtol a pozrel mi do očí.

,,Tá scéna, kde do seba narazili celkom nahí. Vždy keď si pozriem ten film mám po ňom neuveriteľnú chuť na sex," odpovedal viac menej nadržaným hlasom. Zasmiala som sa.

,,Ty si sa ma na to opýtal len preto, aby som sa aj ja teba opýtala na tvoju obľúbenú scénu a ty si mi mohol povedať toto," skonštatovala som a hľadela mu do očí. Harry sa rozosmial a súhlasne prikyvoval.

,,Múdre dievča," povedal cez smiech a ja som nad nim pokrútila hlavou.

,,A kde je pointa Harold?" opýtala som sa ho.

,,Zhodou okolností ho tu mám a tak som myslel, že si ho môžeme pozrieť. Navyše k tomu táto nutella," kývol hlavou smerom na linku. Rozosmiala som sa. On je neskutočný.

,,Prečo sa smeješ, Tara?" nechápavo na mňa hľadel.

,,Chceš pozerať ten film, aby si mal chuť na sex?" opýtala som sa so značným pobavením v hlase.

,,Ja mám na neho chuť aj teraz, ten film tú chuť len zvýši," vysvetlil a ja som pobavene pokrútila hlavou. Zaprela som do jeho hrude, aby ustúpil a mohla som zliezť z linky. Zoskočila som z nej a vybrala som tácku, na ktorú som položila tanier s rožkami a naše čaje.

,,Ja mám skôr chuť na horor," venovala som pohľad Harrymu, ktorý sa zamračil.

,,Prečo? Prečo práve horor? Chceš sa báť?" opýtal sa a rozhodil nervózne rukami.

,,Povedala som snáď niečo o tom, že sa budem báť?" opýtala som a vzala tácku do rúk. Kráčala som s ňou do obývačky s Harrym v pätách.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now