twenty five (M)

16.5K 396 387

Bu bölüm smut, rahatsız olacaklar okumasın lütfen.

•••

Kapı çaldığı gibi koşmuştum. Gerçekten her şey hayal gibiydi. Bunu yapabileceğimden emin değildim, nasıl kalkıştım bir fikrim yoktu ve bakireliğimi Jungook'a verecektim.

Kapıyı açtığımda karşımda Jungkook'u gördüm. Karnıma değişik bir ağrı girmişti, her yerim titriyor gibi hissediyordum.

Jungkook ciddi bir şekilde yüzüme bakıyordu. Ne ben, ne o hiç tepki vermiyorduk. Öylece birbirimize baktık birkaç saniye.

Jungkook bir anda yaklaşıp dudaklarıma yapıştı ve beni duvara yaslayıp ayağıyla açık kalan kapıyı kapattı. Şaşkınlığımdan dolayı karşılık vermeyi unutmuştum.

 Şaşkınlığımdan dolayı karşılık vermeyi unutmuştum

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

"Karşılık ver Sun Yeon." Diyerek tekrar dudaklarıma yapıştı, bende karşılık vermeye başladım. Bacaklarımdan tutup beni kucağına aldı ve öpüşmemizi derinleştirdi.

 Bacaklarımdan tutup beni kucağına aldı ve öpüşmemizi derinleştirdi

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

"Yatak odan nerede?" Dedi dudaklarımızı ayırarak.

"Sağdaki 2. oda." Diyerek tekrar dudaklarına yapıştım, Jungkook'ta odama doğru ilerliyordu.

Sırtım yumuşak bir yerle buluşunca burasının yatağım olduğunu anladım. Jungkook üstümdeki kısa kollu tişörtümü bir çırpıda çıkarıp yere attı.

Hâlâ inanmakta zorluk çekiyordum, resmen Jeon Jungkook'la sevişecektim. Altımdaki şortumu da çıkarıp sadece iç çamaşırlarımla kalmamı sağladı. Yaptığımız sextinge göre ilerliyordu sanırım, öyleyse bende o şekilde devam edecektim.

Jungkook bir anda alt dudağımı sert bir şekilde ısırıp kanattı ve o kanı emdi. Canım yandığı için inledim. Jungkook'un suratında memnun olmuş bir gülümseme vardı.

Üstümden kalkıp kıyafetlerini çıkardı ve sadece boxerla kaldığında altındaki şişikliğe baktım.

"Bana ne yapıyorsun böyle sen?" Diyerek şişikliği gösterdi ve tekrar üstüme çıkıp dudaklarıma yapıştı.

grumpy :: jeon jungkookBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!