TEL/AŞKMAF/FİNAL

17.4K 800 231

Son bölüm. Ciddi anlamda son bölüm bu. Belki özel bölümler atarım ara sıra unutulmamak için. Gerçi diğer kitaplarla devam ediyorum kendimin birer parçasını ayrı ayrı anlatmaya.

İyi kötü geçti upuzun bir yol sizinle beraber. İyi arkadaşlıklar kazandım sayenizde. Ve birde tanımasam dahi birilerine güvenebileceğimi, sırtımı yaslayabileceğimi öğrendim. Siz sırtımı güvenerek dayadığım belki ilk ve son kişiler olacaksınız. Hep yanımda olduğunuz için teşekkür ederim.

Veda etmek istemiyorum çünkü sizden ayrılmak istemiyorum. Hani her bölüm sonunda belki dikkat etmişsinizdir SİZİ SEVİYORUM... yazıyorum ¿¿

O boşuna değil. Her bölüm sonuna koyduğum klişeleşmiş bir cümle veyahut kelime kalıbı değil. Sizin dikkatinizi çekmek için yazmıyorum ben sizi seviyorum derken. Gerçekten sevdiğim için yazıyorum.

Yanımda olanlardan daha çok yanımda oldunuz siz. Yanımda olanlar benim yıkılışımı görürken bir şey yapmadı ama siz görmeden hissederek her daim bana destek oldunuz. İnanın hakkınızı ödeyemem. İyi ki varsınız. İyi ki bu kitabı yazıp sizi keşfetmişim. Bir yazar için belki de en önemli olan kitabı, kitabının yükselişi, aldığı beğeni ama benim için önemli olan okurlar.

Eğer bu kitabı sadece 100 kişi dahi okusaydı emin olun o 100 kişiden en az belki 50 si belki 30 u fark etmez arkamda olduğu için güçlü duracaktım. Yanımda yine de birilerinin farkında olduğunun mutluluğunu yaşayacaktım. Biz koskocaman 1 milyonluk bir aileyiz. Ve düşünün bunca kişiden kaç kişi yanımda.

Tekrar söylüyorum iyi ki varsınız. Hiç bir zaman pes etmeyeceğim. Asla yenilmeyeceğim. Sizin sayenizde ayakta durmayı öğrendim teşekkür ederim. Sizi çok ama çok seviyorum. 💜💜💜💜

Morun anlamı farklıdır bende. Bilenler vardır aranızda. O kalbi mor yapan sizsiniz. Parlamasını sağlayan sizsiniz.

Ah neyse biraz daha yazarsam ağlayacağım sanırım. Ben en iyisi bölüm yazayım.

İyi okumalar.

●●●●●●●●●●●●●●●●●

{6 ay sonra}

Aynanın karşısına geçmiş bir elim belimde bir elim karnımda kendime bakıyordum. İkizlere hamile kalmak çok zordu. Bir yere filan gitmeden önce ilk önce göbeğim benden 3 metre önde gittiği için göbeğimden anlıyorlardı resmen geldiğimi. O kadar çok büyük bir göbeğim vardı ki içinde canavar taşıdığımı düşünmüyor değildim bazen.

Ayrıca yüzüm de tombullaşmıştı ve çok çirkindim. Evet evet ya ben çirkinleşmiştim. Hatta baya kötü olmuştum kesin. Ben çirkinim diye artık Rüzgar'da beni sevmeyecek. Hem zaten o kadar şişkoyum ki bence artık beni sevmiyor bile.

Gözlerim dolmaya başladığında elimi karnımdan çektim ve tişörtümü düzelttim. Yüzüme baktığımda tombul yanaklarımı biraz daha şişirdim havayla. Ben olsam bende beni sevmem. Artık Rüzgar da sevmeyecek beni. Çok çirkinim ben ya. Gözlerimden yaş akmaya başlarken ellerimi yumruk yaptım.

Bana ne ya ben hamile olmak istemiyorum. Ağlaya ağlaya odadan çıktım ve her ne kadar hızlı hareket etsem de kaplumbağa ile yarışsam beni geçer. Kendime göre hızlı eski güzeller güzeli Rüzgar'ın sevdiği bana göre yavaş olan adımlarla merdivenleri de indim.

Salonda oturmuş elinde televizyon kumandası ile oflaya puflaya televizyona bakan Rüzgar'a ilerledim. Gözlerimden akan yaşı silsem de yerine yenileri geliyordu.

İLK AŞK {TELEFON SAPIĞIM} Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin