5

18 2 0

,,Diana? Vieš o tom, že dnes máme skupinovú terapiu však?" usmiala sa na mňa sestrička keď som vchádzala do izby a ja som sa iba nechápavo zatvárila. Skupinová terapia?
,,O tretej po teba prídem a obleč sa nejak pekne. Možno niekoho zaujmeš a budeš mať nových kamarátov." sladko povedala a odišla. 

Znudene som sa zvalila na posteľ a ja som zatvorila oči. Nemám tu čo robiť, som tu tretí deň a hrozne sa nudím. Moja spolubývajúca je zase tá nepríjemná Susan, čiže sa s ňou ani nemôžem rozprávať. Vytiahla som mobil spod vankúša a začala som si prezerať thinspo stránky na instagrame. Dievčatá tam vyzerali ako presný opak mňa. Bola to dokonalosť, ktorú tu nikdy nedosiahnem, pretože ma hrozne vykrmujú. Nikdy nebudem chudá.

🌹

Čo si mám obliecť? Vraj by som mala zapôsobiť, ale aj tak nemám čím. S povzdychnutím som na seba navliekla svetlomodré rifle a čierne tričko, k tomu som si zapla retiazku a vlasy som si vypla do drdola. Kruhy pod očami som sa snažila zakryť korektorom a dala som si jemne maskaru a rúž, aby som nevyzerala tak mŕtvolne. Akurát som si viazala šnúrky na teniskách, keď som začula sestričku ako klope na dvere. 

🌹

,,Ahojte. Volám sa Alexander ale môžete ma volať Alex. Som tu pretože moji rodičia sa hádali a otec bil matku, psychicky som to nezvládal. Mával som depresie ale s radosťou môžem povedať, že už sa mám oveľa lepšie." povedal chlapec s blond vlasmi, ktorý sedel oproti mne. 

,,Tak, teraz ty Diana." povzbudivo sa na mňa usmiala nejaká žena, ktorá to tu viedla a ja som nemohla neprekrútiť očami nad jej falošným sladkým tónom.
,,No, volám sa Diana, mám 16. Diagnostikovali mi poruchu príjmu potravy preto som tu." znudene som povedala a všetci začali tlieskať, ako stále keď sa tu niekto zdôverí.

Zoznámila som sa tu s ďalšími ľuďmi, napríklad Sammy, ktorý tu bol kvôli tomu, že sa rezal. Bol tu aj nejaký Louis, ktorého šikanovali, lebo bol gay a on to nezvládal. 
,,Teraz sa predstav ty Harry." povedala žena a ja som stuhla. Veď toto som chcela vedieť už veľmi dlho! 
,,Čaute. Volám sa Harry." prihovoril sa hlbokým chrapľavým hlasom a mne vyskočili zimomriavky už len z toho.
,,Som tu kvôli tomu, že som psychicky chorý. Úprimne povedané, trocha mi šibe. Ale nebol som takýto stále, stalo sa to až po tom-" odmlčal sa ,,potom ako som niekoho zabil."

Meet me in the hallway [H.S] [SK]Read this story for FREE!