מה נסגר איתי

163 19 33

חזרתי מאולם הבאולינג. לא הסתכלתי לשום מקום, לא הסתכלתי על אף אחד. לא טרחתי לבדוק אם מישהו נשאר ער בשבילי. טיפסתי על המיטה ושקעתי בשינה.

"תגיד אתה דפוק? אתה קפצת מהגג וגרמת לי סתם להסתכל עליך!"זואי אמרה. לא הבנתי למה היא התכוונה אבל הסתכלתי ימינה ושמאלה, ראיתי שאני בבית החולים. הסתכלתי עליה ונזכרתי "את דחפת אותי מהבניין." צעקתי עלייה ממש ואז....קי בעט בי מלמטה "בלונדי די כבר! תחלום יותר בשקט!" צחקתי ואמרתי בשאננות "לפחות אני חולם." קי בעט בי שוב ואמר "יופי בלונדי הרסת לי את השינה. בוא נלך למקרר אולי יש שם כריכים שאם הכין אתמול."

נעמדנו ואני קפצתי מהמיטה. "איייי נמלים." צעקתי בשקט כשזרם ברגל עבר בגופי. קי החניק צחוק ואמר "אחי, תשמור על השקט. תשתחרר והכל יהיה בסדר." הנדתי בראשי לשלילה ואמרתי לו "אין לי דרך להשתחרר ממנה. אני לא מפסיק לחשוב עליה. היא ילדה מיוחדת במינה ואני. כמו שאמרת נפלתי חזק. נשביתי בקסמה." הוא בהה בי ואמר "אתה דפוק אתה יודע?" הנהנתי ופתחתי את המקרר. היו שם כריכים ורוגלעכים. התיישבנו ואכלנו. אחר כך הסתכלתי בשעון קלטתי שהשעה ארבע ורבע. כאילו שקי קרא את המחשבות שלי הוא אמר "אחי אין לנו סיבה לנסות להירדם שוב." הרמתי את הספריי ואמרתי "יש לי רעיון טוב."

השעה הייתה תשע וחצי. הקיר הגדול היה בציור של בלוק רחוב ועליו עמדנו כולנו. כל חברי הבקתה ורשום למטה "הבאקסטריט בויז."  

היום יום שבת... יצאתי לי לטייל, גיליתי שיש אגם בצד של הפנימיה. אני לא מפסיק למצוא דברים חדשים לגבי הפנימיה הזאת. הלכתי לשם עם האוזניות שלי , העיפרון והמחברת שלי. שיערתי ששאר הבנים קמו. קי אמר משהו על שחייה ואני נתתי לו את הזמן שלו. היה לי זמן לחשוב לעצמי על הפגישה מאתמול.

שחזרתי את מבטה וניסיתי לחשוב איך היא הסתכלה עליי. בינתיים ציירתי לי את האגם ואת זואי שבכלל לא הייתה בקרבת מקום. זה היה מוזר. לא הצלחתי לנתק את המחשבות עליה. כל הזמן שמעתי אותה מדברת וראיתי את מבטה המסטורי.

שמעתי תוך כדי את השיר של הביטלס

BECAUSE

Because the sky is blue 
It makes me cry 
Because the sky is blue 

הציור היה כמעט גמור כשהנחתי את ידי על הבטן. הבנתי שאני קצת רעב. סגרתי את המחברת ונעמדתי על הרגליים. עדיין שמעתי מוזיקה באייפוד.

בשדה ראייתי ראיתי מישהו רץ לעברי ואמר "..... אוכל." הוצאתי את האוזניות ושאלתי "מה?" הוא הניד בראשו לשלילה ואמר "אס קורא לך לבוא לחדר אוכל." הנהנתי ואמרתי "אההה. רגע... זה דחוף?" הוא הנהן ורצתי לחדר אוכל.

ראיתי את כל הבקסטריט בויז יושבים ואומרים "בלונדי היום אתה מצייר לכל השאר על הקירות. אהבנו את המפתח את הלינקולן ואת הסקייטבורדי. ועלה לנו רעיון מה אתה צריך לצייר לעצמך." צחקתי ואמרתי "ומה הרעיון?" אס ענה בשם כולם.. "אתה הולך לצייר בלונדי עם עיניים ירוקות וכתמי גראפיטי שבעצם יקטלג אותך כצייר. ואתה תרשום בלונדי בראש הקיר." צחקתי ואמרתי "אין צורך לצייר על הקיר שלי. אבל אס אני יכול לצייר בחדר שלכם... אם תרצו." אס הניד בראשו לשלילה ואמר "אני לא מקבל ציור ממך עד שאתה לא מצייר על הקיר של מיטתך." נגסתי בהמבורגר שהגישו היום ובביס ענק סיימתי אותו.

אני והצרות שליRead this story for FREE!