Hlasitá hudba se celá přesune dolů, společně s jídlem, pitím a lidma. Slyším ji, ačkoliv jsme s Jeffem stále ve výtahu. Nervózně se dívám do zrcadla a v rukách držím Harryho peníze, které mi stačil ještě dát, než znovu utekl někam na střechu pro Jeffovo auto.

"Nechceš je vsadit?" Přeruší Jeff ticho, které je mezi námi. "Můžeš u strejdy Jeffa vydělat dvojnásobek." Opírá své tělo o zábradlí pod zrcadlem a prohrábne si blonďaté vlasy. 

"Já nevsázím," zašeptám a podívám se mu do oříškově hnědých očí. "Navíc - nejsou to ani moje peníze."

"Jednou začít musíš, zlatíčko." Jeff z kapsy vytáhne stoh papírových peněz a rukou jimi projede, aby mi ukázal, kolik jich u sebe má. "Tady nikdo ty peníze nevlastní. Buď je ukradneš, nebo k nim přijdeš vsázením."

"Nemyslím si, že by to byl dobrý nápad."

Netuším, co by byl Harry schopný udělat, kdyby zjistil, že jsem vsadila jeho peníze a nevyhrála je zpátky. Neříkám, že mě to neláká. Byla by to jedna z mála pomst, kterou bych mu mohla udělat.

"Ty seš v hodně špatné společnosti, holka. Vůbec ti to tady nesedí, měla by ses přestěhovat."

Mu to pořád nedochází? Každý tady ví, co mi Harry provádí. Proč se mě teda pořád dokolečka ptají, proč neodejdu? Odešla bych, moc ráda, ale Harry mi to nedovoluje.

"Možná, když řekneš Harrymu ty, že tohle není nic pro mě," podívám se na svého společníka ve výtahu, "tak mu možná konečně dojde, že by mě měl pustit."

Chce něco pronést, ale dveře výtahu se otevřou a kolem ramen ho chytí Niall. "Ty vole, kámo, já si tě asi vezmu. Za noc jsi mi zařídil tolik kšeftů, že si snad na tvých večírcích otevřu blbý stánky. Lidi berou, platěj a objednávaj. Jsem zasraný milionář! Můžu si koupit už ostrov někde v Karibiku, ty vole."

"Tvoje prdel si nebude přivydělávat na mých propracovaných pařbách!" Jeff ho taky chytí kolem ramen. "Otevři si stánek a sedmdesát pět procent půjde ke mně."

"Tohle je ale kurevsky nefér. To je zlodějina."

Protočím oči a z výtahu vylezu. Hudbu přehlušují hlasité motory aut, které se dostávají mimo průjezdovou cestu. Veškerá parkovací místa se začínají zatarasovat oranžovými dopravními kužely, aby vyznačily cestu, kudyma se pojede.

"Možná jsem se měl vsadit o tebe, kočičko!" Uslyším francouzštinu propletenou arabským přízvukem. Moje oči zabloudí k bílé pásce na zemi, za kterou stojí Zaynovo černé BMW. Sebevědomě špulí své rty a opírá se o dveře. "Myslím, že to bych měl motivaci i pro zabíjení."

Pevně sevřu Harryho peníze a dívám se radši jinam. K Zaynovi se okamžitě nahrnou lehce oblečené holky a několikrát mu taky přeleští auto. Jedna chytne jeho ruku a dá si ji na prso, že to bude jeho odměna, pokud vyhraje a i když nevyhraje. 

Hlasitý zvuk pneumatik převede pohledy všech na žlutý Nissan 307z s černými pruhy. Harry nás všechny objede a postaví se vedle Zayna. Hned z auta ale vyleze a prudce třískne dveřmi.

"Né!" zakřičí hned Jeff a přiběhne k němu. "Co to prosím tě děláš?! Musíš na moje miminko opatrně!"

"Miminko?!" zopakuje Harry zároveň naštvaně a znechuceně. "Vypadám jako nějaký zkurvený citron!" 

"No dovol! Zneucťuješ naše barvy."

"Tak hlavně prosím tě nebreč."

Jeff jen zakroutí hlavou. "Máte poslední možnost uzavřít sázky na závod Malik-Styles," zakřičí, aby ho všichni slyšeli. Samozřejmě, že se k Jeffovi hned zástup hrne a začne mu před očima mávat penězi.

HopelessPřečti si tento příběh ZDARMA!