3

14 1 0

Tie smaragdové oči nemôžem vyhnať z hlavy. Stále rozmýšľam, kto to bol a prečo tu asi je?

Nasledujúce ráno som sa zobudila o piatej ráno a keďže sestrička budí o siedmej, mala som ešte kopu času. Do mobilu som zapojila slúchadlá a počúvala som moje obľúbené pesničky. Dnes by ku mne mala prísť tá nová spolubývajúca, zaujímalo by ma, aká bude. Dúfam, že budeme kamarátky.

,,Dobré ránko Diana! Prichystaj sa a poď na raňajky, už vieš kde je jedáleň, tak ťa nechám ísť samu, zvládneš to však?" usmiala sa sestrička a ja som prikývla. 
Obliekla som si čierne tepláky a čierne tričko, vlasy som si vypla do drdolu a bola som pripravená. 

Prišla som do jedálne a poobzerala som sa okolo, nebol tam. Šla som si po moju porciu palaciniek a sadla som si sama k prázdnemu stolu. Zjedla som jednu palacinku, ktorá nechutila až tak zle ako som očakávala, ale viac som do seba aj tak nedostala. S prázdnym žalúdkom sa cítim lepšie. 
Zvyšné jedlo som vyhodila a odobrala som sa do izby. Dvere na jeho izbe boli zatvorené.

Bolo asi desať hodín, keď niekto zaklopal na dvere do mojej izby. Otvorili sa a v nich stálo dievča, vyzerala tak na 16 a držala veľký kufor. Na prvý pohľad vyzerala fajn, ale hneď ako ma uvidela, zamračila sa a vybrala sa k svojej posteli. Z kufra vybrala mobil a slúchadlá, ktoré si následne dala do uší a úplne ma ignorovala, čakala som, že sa aspoň predstaví.

Na obed nás sestrička prinútila, aby sme si sadli k tomu istému stolu, aj keď to dievča nejavilo žiaden záujem.
,,Ja som Diana, a ty?" opýtala som sa skôr zo zúfalstva.
,,Susan." zamrmlala a hneď sa venovala jedlu. Tak asi kamarátky nebudeme.

Po obede sme šli spolu na izbu a hneď ako som zavrela dvere a smerovala som na posteľ, Susan sa na mňa zoširoka usmiala a vybrala sa ku mne.
,,Ahoj, ty musíš byť Diana! Som taká rada, že ťa konečne vidím! Ja som Brynne a som taká rada, že budeme spolubývajúce!" 

Čo to..?

Meet me in the hallway [H.S] [SK]Read this story for FREE!