Chapter 54

20.1K 759 37

Môj nepokojný spánok prerušilo trhnutie mojim telom. Otvorila som oči a oslepilo ma svetlo, ktoré prenikalo cez okrúhle okno kajuty. Po zobudení som si nepamätala čo sa mi snívalo, no vedela som, že to bolo niečo zlé. Zhlboka som sa nadýchla a pár krát zamrkala očami. Počul som za mnou pohyb a vzápätí vydýchnutie. Usmiala som sa vediac, že to je Harry. Stále ma držal pevne pri sebe a prsty mal prepletené s mojimi. Cítila som jeho dych na mojom zátylku a na chrbte jeho telo. Úsmev sa mi rozšírili pri spomienke na včerajší večer. Na toto tak skoro nezabudnem. Vlastne nikdy nato nezabudnem. Opatrne som sa otočila čelom k nemu a pohľad preletela jeho peknú tvár. Tento človek ešte aj ráno vyzerá okúzľujúco. Prstami som mu prešla na jeho hruď a obkresľovala jeho tetovania. Spal pokojne súdiac podľa pravidelného dýchania, ktoré som mala možnosť počúvať. Prehodila som si ruku cez jeho pás a prechádzala mu po boku.

,,Som skurvene dolámaný," odrazu prehovoril chrapľavým hlasom a ja som zastavila všetky svoje pohyby vrátane môjho dýchania. Bola som presvedčená, že spí. Uvidela som ako zaklipkal viečkami a pomaly začal otvárať oči. Obočie ihneď skrčil keď jeho ešte nezobudené oči prišli do kontaktu s ostrým svetlom. Usmiala som sa.

,,Prečo nezačať deň s vulgarizmom?!" podpichla som ho a podoprela som si hlavu. Pery zomkol do tenkej línie a rukami si prešiel po tvári, pričom ja som ho pobavene sledovala.

,,V ktorej kajute to vlastne sme?" opýtal sa unavene a ja som sa nemohla nezasmiať.

,,Harry ty si nás tu predsa priviedol," pripomenula som a rukou mu prehrabla vo vlasoch. Harry sa uchechtol a venoval mi hlboký pohľad do očí.

,,Ty si myslíš, že som vedel kam idem? Jediné čo som mal v hlave bol obraz ako ležíš podo mnou a konečne si to rozdávame," zasmial sa a ja som do neho strčila. Jeho reči ma priviedli do rozpakov, ktoré som ja osobne vedela ťažko zakrývať. Cítila som jeho pobavený pohľad, ktorý ma skúmal až som na sebe ucítila teplý dotyk, ktorý mi prechádzal po predlaktí. Harry si podoprel hlavu lakťom a priblížil sa ku mne.

,,Nemusíš byť nesvoja. Bola si skurvene sexi, bábika," zapriadol a sklonil sa k mojim perám, na ktoré mi venoval bozk. Ucítila som jeho ruku, ktorou sa mi začal prehrabovať vo vlasoch. Pery mi pritom neustále bozkával zatiaľ čo druhou mi prechádzal po bruchu až ku boku, ktorý pevne uchopil a pritiahol ku sebe. Druhou rukou zašiel pod plecia a objal ma okolo nich. Usmiala som sa do bozku a rukou som prechádzala po jeho hrudi s občasným použitím nechtov. Okamžite to za ňom zanechalo efekt keď sa mi o pery obtieral vášnivejšie a tvrdšie.

,,Takto sa ma nedotýkaj keď nechceš, aby som ťa znova neošukal," zašepkal mi do pier a vzápätí ma na nich pobozkal. Rozosmialo ma Harryho pomenovanie na danú vec a vybočila som hlavou. Nedal sa odbiť a bozkával ma na krku. Zatlačila som do jeho hrude a nakoniec pozrela na neho. Povzdychol si a zahľadel sa na mňa.

,,Smiem sa osprchovať?" opýtala som sa a vykĺzla som z postele obmotaná v bielej prikrývke. Harry sa v rýchlosti posadil a premeriaval si ma pohľadom.

,,Sprcha?" Opýtal sa keď som kráčala k pootvoreným dverám, ktoré viedli do kúpeľni.

,,Áno Harry sprcha," zasmiala som sa a zastala som pri dverách. V kajute nastalo ticho, kedy sme si jeden druhého len premeriavali.

,,Môžem ísť..."

,,Čo? Čo by si chcel?" prerušila som ho a oprela sa o zárubňu dverí. Široko som sa na neho usmiala a on sa zamračil.

,,Nechápem prečo sa ťa to pýtam. Idem s tebou do sprchy bejby," oznámil a postavil sa z postele bez toho, aby si okolo seba obmotal prikrývku. Zrak mi okamžite klesol a moje oči sa rozšírili a obočie sa samovoľne nadvihlo. Až teraz som ho videla v celej jeho kráse, tak ako ho Boh stvoril. Prichádzal ku mne a ja som svoj zrak prinútila odtrhnúť od Harryho prirodzenia späť k jeho tvári, na ktorej sa črtal pobavený úsmev. Podišiel ku mne a ruku mi obtočil okolo môjho pása. Ťažko som prehltla a prikrývku si pritlačila viac k telu. Zadívala som sa mu do jeho okúzľujúcich smaragdov a hľadala v nich kúsok hanby. Žiadnu som však nenašla.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now