22-Biraz daha öpüşmek ister misin?

46.2K 4.2K 5.5K
                  

Bölüm Şarkısı: Duman - Haberin Yok Ölüyorum 


Lane Boy adında bir tane yoonkook fanfici yayınladım. İlgilenen bakabilir. Seveceğinizi düşünüyorum. :')

Keyifli Okumalar. 


22-Biraz daha öpüşmek ister misin?

JUNGKOOK

Dokunmak sevgiyi belli etmenin en basit yoluydu bana göre. Kelimelerden daha tesirliydi ve sadece bir dokunuş aslında her şeyi çözüme kavuşturuyordu. Bana dokunduğu an her şey bitiyordu. Bir anda tüm sözlerine inanacak kıvama geliyordum ve bir anda sanki tüm dünya daha iyi bir yermiş gibi, çocuklar ölmüyormuş, savaşlar hiç olmuyormuş gibi hissediyordum. O kısacık an sanki hayalmiş gibi, farklı bir evrendeymişim gibi geliyordu ve bundan korkmadan edemiyordum. Böylesine birine kapılmak feci bir şeydi. Bu kadar kısa bir sürede bu kıvama geldiysem daha uzun sürede neler olacağını düşünmek daha da korkmamı sağlıyordu fakat yine de kendimi durduramıyordum. Durmam imkansızdı.

"Uyumuyorsun." dedi. Parmakları yüzümde dolaşıyordu ve uyanalı yarım saatten fazla olmuştu. Gözlerimi açmamıştım. Yarım saattir ona sokulmuş, onun dokunuşları altında huzurlu bir şekilde dinleniyor, anın keyfini çıkarıyordum. "Uyumuyorum." dedim. Sesim uzun zamandır konuşmadığım için kötü çıkmıştı fakat umursamamıştım. Onun gülüşü kulaklarıma ulaştığında beline daha sıkı sarılmış, başımı boynuna gömüp derince bir iç çekmiştim. Çok güzel kokuyordu. Çok çok güzel kokuyordu.

"Gitmem lazım." dedi, saçlarımı okşarken. Gözlerimi hafifçe araladım fakat hiçbir şey söylemeden ona biraz daha sokuldum. "Jungkook..." dedi , sesinden bile gülümsediği belli olurken. "Gerçekten gitmem lazım." Gitmesini istemiyordum. Burada sonsuza kadar onunla yatmak istiyordum.

"Gitme..." dedim. "Bugün birlikte vakit geçirelim." Derin bir iç çekti. Dudaklarını saçlarımda hissettiğimde birkaç saniye bekledim ve o çekilir çekilmez ona baktım. Göz göze geldiğimizde gülmeden edememiştim. "Üzgünüm." demişti dudaklarını esir eden tebessümü silemezken. "Akşam yanına geleceğim. Tamam mı?"

"Nereye gideceksin?" demiştim, merakla. Susmuştu. Parmakları saçlarımda dolaşmaya devam ederken bakışlarını da gözlerimden çıkarmış, saçlarıma odaklamıştı. Bana bakmıyordu. Ve ben cevap vermeyeceğini de anlamıştım. Çabalamam gerekiyordu. Ona ulaşmak için çok çabalamam gerekiyordu.

"Taehyung." dedim." Dikkatli ol. Tamam mı?" Bakışlarını yeniden gözlerime indirdiğinde birden bire belimden kavramış ve sırtımın yatakla buluşmasını sağlarken üstten bana bakmaya başlamıştı. Yavaşça bana doğru eğildiğinde gelecek şeyi biliyordum. Gözlerimi çoktan kapatmış, hala daha alışamadığım ve alışamayacağım o hissi beklemeye başlamıştım. İlk önce dudaklarını dudaklarıma sürtmüştü. Hafifçe dudaklarımı araladığımda yavaşça beni öperken kollarımı boynuna dolamış, onu kendime çekmiştim. Birkaç saniye sadece dudaklarımı tatmıştı. Bana asırlık bir süre gibi gelmesine rağmen çok kısa bir öpücük olduğunu biliyordum. Sonra dudakları yanağımı bulmuş, daha sonra ise boynuma derin bir öpücük bırakarak geri çekilmişti.

"Gidiyorum." demişti. Başımı sallamıştım sadece. Bana bakarken kalkmasını bekliyordum ama o hala bana bakmaya devam ediyordu. "Şey görüşürüz o zaman."demiştim bende ona bakarken. "Görüşürüz."dedi ama hala kalkmadı ve bana bakmaya devam etti. Bakışları yüzümün her santiminde dolaşıyordu ve kocaman gülümsememe engel olamadığım da bakışları gülüşümü bulmuştu.

"Biraz daha öpüşmek ister misin?" demiştim. Taehyung gözlerini kapatmış, sonra iç çekerek yeniden bana doğru eğilmişti. "Evet.." demişti. "Biraz daha öpüşmek isterim."

We Turn Red | taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin