▫️36▫️

1.7K 226 28

,,Oh no..." vyfúkol zo seba.
,,Počúvam."
,,Nechtiac som do nej drgol.." povedal a poškrabal sa na hlave.
,,Kookie! Tak skriňa nemá 2 kg,že by spadla na teba po malom drgnutí."
,,Tak som asi do nej nechatiac kopol?"
,,Jungkook!! Ja nechcem ASI,ale pravdu!!"
,,Ale ja nechcem aby si to vedel."
,,Mne môžeš povedať všetko." povedal som a chytil jeho ruku.
Pozrel sa na mňa a usmial.
,,Tak dobre. Vieš kto je Jimmy z vašej práce?"
,,Hmm...no jasné Jimmy!! A ty ho skadiaľ poznáš?" trošku som sa vo vnútri seba zľakol,pretože ho nemal skade poznať.
,,Je to môj brat."
,,Čo ti je??"
,,Počul si."
,,To nieje možné!!"
,,Ale ako vidíš tak ano..."
,,Vysvetli mi to prosím."
,,Bol som doma. Samozrejme však sám. Zaklopal mi niekto na dvere. Uvidel som Jimmyho. Predstavil sa mi a chcel mi niečo vysvetliť. Nakoniec som mu to povolil. Povedal,že môj otec ma chce naspäť k sebe. Myslel si,že v decáku budem do 18. A však ty si mu trošku pokazil plány. Dozvedel sa,že som už u niekoho. A tým padom si po mňa chce prísť k tebe. Dnes to aj tak bolo. Prišiel si po mňa. Ja som to nedovolil a riadne som buchol dvermi. Bol som tak nahnevaný,že som mal chuť všetko zničiť. A tak sa aj stalo so skriňou. Trošku som do nej zakopal a potom ona zložila mňa." povedal a sklonil hlavu.
,,Kookie." vydýchol som. Pohľad na mňa hneď dal.
,,Ja nikomu nedovolím aby si ťa zobral. Si len a len môj. Nikomu nedám z teba ani štvrťku. Ani len vlások. Si môj chlapec a zato,že si na teba spomenie otec po 15 rokoch,nič nezmení. Nikam ťa nepustím. Aj keby ma mali biť do krvi za živa. Nezaslúžiš si byť v takej starostlivosti,ktorý ťa dal do decáku. Tvoji rodičia sú blbý. Nemali ťa tam dať. Ale pre mňa lepšie. Spoznal som niečo krásne z vnútra aj z vonka. Niečo čo sa stalo pre mňa výnimočným a najlepším na svete. Chlapca,ktorý ma ten najkrajší úsmev a najkrajsie oči. Chlapec,ktorý mi vie každý deň vyčariť úsmev,už len kvôli tomu,že ho vidím. Chlapca,ktorý je pre mňa dokonalý aj s chybami. Chlapca,ktorému nejde o peniaze. Chlapca, s ktorým by som bol aj pod mostom. Chlapca,pre ktorého by som sa aj zabil.S týmto chlapcom by som sa nehanbil robiť debiliny pred ľudmi. Je to chlapec,ktorý ma núti dýchať. Bez neho by som nebol. On mi dáva život a svoju energiu. Žije on,žijem ja. Nežije? Nežijem ani ja. Bez neho som nič. On je môj život. Moje všetko. Kookie,zaručujem ti,že ťa od seba nepustím ani na sekundu. Uvedomil som si,že si to posledné dôležité čo pri mne je. Je mi jedno,že si o 5 rokov mladší. Milujem ťa v každom prípade." povedal som a videl som v jeho očiach iskričky sĺz. Ihneď ma pevne objal. Začal plakať zo šťiastia. Po objatí sa mi pripojil na pery a dali sme si dlhý,precítený a vášnivý bozk. Obaja sme do neho vložili svoju všetkú lásku k tomu druhému. Po našom bozkávaní sa odpojil.
,,Milujem ťa Taehyung." po tomto sa usmial a znova ma pevne objal.
————————————————
Rozmýšlam...že už to ukončím😅♥️ Nemám už nato nejaký nápad a kaziť vám to nebudem💖 Inak každému z vás prajem Šťastné a Veselé Vianoce 💖💖a plno🎁🎁🎁.

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Where stories live. Discover now