•Mirza'dan•

1.9K 170 60

Selaamm kız sinsiler!!:D

Multideki yakışıklı kim diye düşünüyorsunuz dimi?

Evvett sinsilerim o benim.

Beğendiniz dimi? Sizi gidiler siziii.

Yağğ biliyorum lanet olasıca bir karizmaya sahibim. Canım anam beni iyiiiki doğurmuuş.

Canım anam demişken, bu çırpı bacak Minel'i bi sevemedi. Gitmiş bizim yazar kızı ayartmış, "İlle benidi al o hikaye, ille de al, al beni al." Demiş. Yani yarın bi gün sizlere bilinmeyen bir numaradan mesaj gelirse bilinki anamdır. Gözüne birinizi kestirmiş bana garı olmanız için çöptanlık ediyodur.

Ay durun ayol Minel sesleniyor.

"Efendim minik kuşummmm?"

"Aşkım su ısındı hadiii gellllll!"

"Geliyorum ayool."

Yaa bu kız beni bitiriyor, baksanıza suyu hazırlamış çağrıyor. Karşı konulmaz cazibeme dayanamıyor tabii. Neyse hemen konuya gireyim, Minel'i mi çok bekletmiyim.

İşin doğrusu anam öyle diyince, bizim yazar kızda ona demiş ki "Bak Gülizar sultan... Seni hikayeye alırım, bir de oğluşunla, müstakbel gelininin olduğu özel bir bölüm yazarım. Malum benim dağılmışlarında böyle bir şeye ihtiyacı var. Ama tek bir şartla. Hikaye oldu 20K, vote sayısı hâlâ yerlerde... Okuyucular, bana güzel bir kıyak yapsın, votelemedikleri bölümleri, bir güzel votelesin. Bende mutlu olayım onlarda mutlu olsun." Demiş.

Tabii bizim yazar kızın haklılığı bir yana, anacığımda makul görmüş kabul etmiş. Bende şöyle bir döndüm baktım güzellerimde, hayalet okuyuculardan bir kişi bile tüm bölümleri oylasa en az 40 oy ediyor. Hadi kırmayın yazar kızı sinsilerim!!

"Mirzaaa hadiiiiiiii!"

Ay bu Minel'de kudurukmudur nedir? Bir sabredemedi ayol. Şuna bir sesleyeneyim durun.

"Aşkım tamam sen soyun ben geliyoruummm!"

"Ne soyunması Mirzaaaaa?! Sapık herif! Kahve suyu ısındı!"

"Hassss... O kahve suyumuydu yaağ?! Caferim kapat kaydı kapat, gitti karizma.s.s"

DAĞILMIŞ (Tamamlandı)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!