.

444 39 25

Sert konuşabilirim üzgünüm.

Lütfen sahte hüzün yaşayacaksınız bunu başka yerde yaşayın. Bütün SHAWOL olarak zor zamanlar geçiriyoruz anlayışlı olun ve yapmacık üzüntü gösterilerini bırakın.

Jonghyun'dan haberi olmayan insanlar şimdi sanki... neyse ben de SHAWOL olarak doğmadım ve çok yeniyim kesinlikle amacım diğer insanları küçümsemek bilmem ne değil. Ama tahammül edemiyorum artık kesin yapay davranmayı.

Eğer gerçekten üzüleniniz varsa...

Acıyor biliyorum. Çok derinden acıyor hemde ve ben gerçekten dayanamıyorum ama ona dua etmekten ve meleklerle birlikte olmasını dilemekten başka yapabileceğimiz hiçbirşey yok.

Benim asıl üzülmüş olduğum nokta ölmesi değil. Hepimiz öleceğiz 27 yaşında ölmesi de değil. Geç ya da erken ne zaman öleceğimizi bilmiyoruz ve ölen bir sürü şehitimiz, kendi vatanımızdaki insanlar var. Bebekler, çocuklar, kadınlar.

Ama intihar. Eğer Jonghyun'u %1 tanıyorsanız intihar edecek bir insan olmadığını bilirsiniz. Benim asıl feryat ettiğim nokta onun intihar edebilecek kadar ne yaşamış olduğu. Kim bilir ne kadar üzüldü, acı çekti de sonra intihar etmeye karar verdi.

Umarım kimse o duruma gelmez.

Ve umarım Jonghyun huzur bulmuştur.

SHINEE FACTSBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!