▫️34▫️

1.6K 229 24

15:00

Popri mojom vysávaní a behaním po dome,mám nahlas zapnutú hudbu. Tancujem,spievam,proste si idem svoje. Taehyung ako vidím má iba 90. roky. Ale lepšie ako nič. Vypol som nachvílu vysávač a išiel sa napiť. Stále som si hmkal podľa rytmu pesničky.

,,Sweat Dreams....." zakričal som na celý dom. Bol by som pokračoval,ale započul som riadné buchánie do dverí. Trošku som nadskočil. Žeby Taehyung prišiel už teraz? Hovadina,on si nezabúda kľúče. Prišiel som dverám a jemne nakukol von. Uvidel som pána v saku,brada,trochu pribratejší,ale zato mi bol sympatický.

,,Dobrý deň,hľadáte niekoho?" prehovoril som ako prvý,jemným hláskom.
,,Mal by tu bývať Jeon Jungkook ak sa nemýlim."
,,T-to som ja." povedal som roztraseným hlasom.
,,Ako vidím syna mám pekného!"
,,Syna?"
,,Som tvôj otec Jungkook. Jimmy za tebou bol nie?"
Po tomto som zabuchol dvere.  Nasratý som začal do všetkého kopať. Vybíjal som si zlosť. Tá obluda za mnou naozaj prišla. Ešte sa aj s Jimmym na mňa dohodli.

,,Jungkook otvor mi!!" započul som spoza dverí.
,,Nikdy už neotvorím dvere takým monštrám ako ste vy!!" zakričal som a kopol do skrine. To som však urobiť nemal. Skriňa bola tak jemne na nožičkách,že na mňa spadla. Pokrila celé moje telo. A čo ja? Videl som už iba tmu.

TAEHYUNG POV

17:00 ?? To by sa mi už aj domov zišlo ísť. Začal som si papiere baliť do tašky. Popratal som si stôl a vyrazil z budovy.
,,Ahoj Lucy!" pozdravil som sa ešte tete a odišiel. Nasadol som do svôjho auta a pustil som si hudbu. K domu som prišiel okolo 17:45. Videl som všetko pozhasínané. Čo sa takto rozhodol? Vystúpil som z auta a namieril si to k domu. Otvoril som a ako som už aj vravel všade bola tma,takže som nič nevidel.
,,Kookie!! Som doma!!" zakričal som celý na dom. Na moje zakričanie nikto neodpovedal. Možno spí. Bez zapálenia som sa chcel vybrať do izby. V chodbe som sa ale o niečo podkol. Chcel som vedieť čo to bolo a tak som zapálil svetlo. Moje oči zastali na spadnutej skrini a ležiace telo pod tým. Zistil som to tým,že som videl vykúkajúcu ruku. Poobzeral som sa aj naokolo a videl všetko porzhádzané. Skriňu som ťažko nadvihol a môj pohľad spadol na bezhybného Jungkooka.

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Where stories live. Discover now