Chapter 50

18.5K 749 57

Harry prešiel ku Zaynovi a obaja si toho druhého navzájom premeriavali. Harryho pohľad bol taký ako vždy. Chladný, tvrdý a nebojácny. Niekedy som ozaj pochybovala o tom, že sa Harry niečoho, alebo niekoho bojí.

,,Zase ty?" prehovoril Harry pomedzi zuby a prižmúril oči. Pretočila som očami a votrela sa medzi nich otočená čelom ku Zaynovi.

,,Choď a nevšímaj si ho," povedala som mu hľadiac do očí. Zayn prikývol a odstúpil pričom venoval pohľad Harrymu. Počula som za sebou výsmech, ktorý rozhodne patril Harrymu. Rozhodla som sa to ignorovať.

,,Keby niečo zavolaj," prehovoril Zayn a pousmial sa. Prikývla som.

,,Určite," ironicky vypľul Harry a ja som len pokrútila hlavou. Pozdravila som Zayna a sledovala ako kráča dole schodmi. Mohla som mu ďakovať, pretože vďaka nemu som zvyšok dňa nestrávila sama a v depresiách. Náš rozhovor mi pomohol a som rada, že som Zaynovi povedala pravdu. Futbal mi pomohol vybiť svoju zlosť nie len z toho čo sa mi deje za posledné dni ale aj na Mathewa, ktorý ma vytočil do nepríčetnosti. Otočila som sa a pozrela sa na Harryho, ktorý rozhodne nebol celkom triezvy.

,,Takže si bola s ním," prehovoril a ja som si ťažko povzdychla. Podišla som k dverám svojho bytu a odomkla ich. Harry išiel hneď za mnou a ja som za ním zavrela dvere.

,,Skoro som sa zbláznil Tara. Volal som ti sto krát a ty si mi to ani raz nedvihla. Nevedel som čo s tebou je do pekla. Ako si mohla len tak odísť a nedať o sebe vedieť?" rozčúlene na mňa hľadel pričom rozhadzoval rukami.

,,To bolo...to bolo veľmi nezodpovedné Tara. Veľmi," šermoval mi ukazovákom pred tvárou a vykročil vpred. Smeroval do obývačky a ja som šla za ním pričom som sledovala ako ho mierne ťahá na stranu.

,,Som v poriadku. Živá a zdravá," prehovorila som a zastala som hľadiac na neho. Otočil sa ku mne čelom, pričom sme od seba stáli asi jeden a pol metra.

,,Prečo si do pekla bola s Malikom?" osočil sa na mňa vložil si ruky vbok.

,,Bola si sa mu vyplakať na ramene? Naozaj originálne ísť za bývalým," vyštekol na mňa.

,,Prestaň Harry. Nevieš ako to bolo," pokojne som odpovedala. Vedela som, že sa znova pohádame. Tieto naše hádky mi vôbec nerobili dobre. Chcela som znova zažiť toho milého Harryho, ktorý o mňa bojoval.

,,A nebolo to evidentné? Prišli ste sem vo vynikajúcej nálade. Bavili ste sa?" vyprskol a priblížil sa ku mne.

,,Išla som za Liamom Harry, no nebol tam. Rozprávala som sa so Zaynom. A áno bavili sme sa. Zlepšil mi náladu. Hrali sme futbal a potom ma odprevadil domov. Povedz mi čo je na tom zlé?" opýtala som sa ho stále pokojne. Rozosmial sa a znova sa ku mne priblížil.

,,Aha. Takže ty si hrala futbal so svojim bývalým a ja som sa tu mohol zblázniť od strachu. To je perfektné. Si fakt trieda Tara," zatlieskal mi a ja som si až teraz uvedomila ako mi rýchlo tlčie moje dotknuté srdce. Naozaj mi to nebolo príjemné. On bol predsa dôvod prečo som odišla. Chcela som mať pokoj a v pokoji sa s niekým porozprávať a on na mňa za to ešte aj nakričí.

,,Tak dobre. Prepáč, že som tam neostala po tom čo si mi povedal. Prepáč, že som si vypla mobil a chcela sa rozprávať s bratom," vykríkla som a uvidela som jeho zaskočený výraz.

,,Mohla si mi to dať aspoň vedieť!" zavrčal na mňa.

,,A načo? Jasné po tom čo si mi povedal som ja musela vedieť, že sa budeš zaujímať nie?" frustrovane som si vošla do vlasov a otočila sa mu chrbtom. Prižmúrila som oči a snažila sa zabrániť slzám, aby vyšli von. Nechcela som pred ním plakať. Znamenalo by to moju porážku.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now