Kocham cię

431 38 2

-Kocham Cię...

Przez jego twarz przewijały się przeróżne emocje. Począwszy od radości, zdziwienia, do strachu i złości. Dlaczego? Dlaczego się na mnie złościsz? Czy to coś złego, że stałeś się dla mnie najważniejszą osobą w życiu?

- Mówisz to tylko po to, aby się ze mną pogodzić.- Z całą pewnością nie było to pytanie... Dlaczego się ode mnie  odwracasz, gdy ja na prawdę się w tobie zakochałam? Co ci zrobiłam, że taki jesteś?! Nigdy nie dałam ci powodu by mnie znienawidzić... Nigdy... Nie pamiętasz już jak zgranym duetem byliśmy w czasie meczy? Zapomniałeś o naszych wspólnych treningach? A co z naszymi spotkaniami na miejskim boisku?! Te wszystkie chwile były po nic? Ja o nich pamiętam. Ty też powinieneś...

- Ale to prawda! Zawsze gdy koło Ciebie jestem czuję motylki w brzuchu! Rozmawiając o byle czym jąkam się, a nie mówiąc o ciągłym rumienieniu się! Gdy przestałeś mnie traktować jak przyjaciółkę, a jak wroga miałam wrażenie, że moje serce się kruszy! Więc czy to nie jest czasem miłość?! Zrozum, zakochałam się w Tobie! Kocham cię mimo że masz wady, mimo to jak zimny się dla mnie stałeś. Mimo wszystko jesteś dla mnie ważny!

Przez chwilę nic nie mówił, tylko się na mnie uważnie patrzył, jakby chciał wyczytać z moich oczu czy kłamię. Żadne z nas nic nie mówiło. Bo po co?Ja czekałam, aż coś chłopak odpowie, a on najwyraźniej nad czymś intensywnie myślał. Dosłownie widziałam te trybiki w jego głowie. Po chwili poczułam coś ciepłego na moich ustach. Dopiero po kilku sekundach zrozumiałam że Daiki mnie całuje. Oczywiście oddałam pieszczotę. Nie wiem, ile to trwało, ale dla mnie to była wieczność, jakby cały świat się  specjalnie dla nas  zatrzymał. Gdy zabrakło nam tlenu oderwaliśmy się od siebie. Szczęśliwa spojrzałam w jego oczy i już wszystko wiedziałam. Aomine oparł swoje czoło o moje i powiedział:

-Kocham Cię Kimini.

-Ja Ciebie też Dai-kun. Ja Ciebie też... Najbardziej na świecie...- szeptałam zachwycona piękną chwilą

Moja Tęcza// Kuroko no Basket [Zawieszone]Where stories live. Discover now