▫️23▫️

2K 247 35

Zobudil som na jemné,slnečné lúče. V posteli som sa trochu ponaťahoval a potom vstal. Prišiel som ku skrini a otvoril ju. Teraz tu je omnoho viac oblečenia ako predtým. Trošku som sa pousmial a začal niečo vyťahovať. Biele tričko so šedými teplákmi. Z mojej izby som sa premiestnil do kúpeľne,ktorú mám spojenú s izbou. Prišiel som ku umývadlu a umyl si tvár. Takisto aj zuby. Nakoniec som si upravil vlasy a rozhodol sa ísť preč z kúpeľne a izby preč. Prišiel som ku schodom s rozhodnutím nájsť Taeho. Prvá by mala byť neho izba. Nemal by som tam vstupovať len tak,ale čo už. Prišiel som ku dverám,chytil kľúčku a jemne ich pootvoril. Nakukol som dovnútra,ale Taeho ani stopi. Zavrel som izbu a išiel dole. Pozrel som sa do obývačky,ale ani tam nebol. Išiel som sa pozrieť do garáže. Auto tam nemal,takže niekam odišiel. Rozhodol som sa ísť si spraviť niečo na raňajky. Hneď ako som vstúpil do kuchyne,uvidel som papierik na stole. Zobral som ho do ruky a začal čítať.

Musel som odbehnúť do práce. Neviem kedy sa vrátim,ale v chladničke máš prekvapenie. Dobrú chuť Kookie. Teším sa na teba :3 Tae <3

Musel som sa nad tým pousmiať. A taktiež ho nenechám bez správy. Zobral som mobil do ruky a začal písať SMS.

Kookie: Aj ja na teba 😘

Mobil som odložil do vrecka a išiel sa pozrieť do chladničky. Keď som ju otvoril,vypustil sa zo mňa smiech. Dokonale,červené jahody a nutella. On si robí zo mňa srandu. Zobral misku do ruky a zavrel chladničku. V strede boli poukladané lentilky v tvaru srdiečka.
Mám taký pocit,že nie sme syn a otec,ale zamilovaný párik.
Išiel som s tým do obývačky. Zapol som sk telku a sadol na gauč. Najprv som si poprepínal nejaké seriály a potom začal pozerať. Neviem aký to malo názov,ale bol a to sranda. Ako som si po čase všimol,zjedol som úplne všetko. Som nenažrané prasa!!
————————————
Večer 19:00

Vypol som vysávač a dal ho na svoje miesto. Keďže je už toľko hodín tak očakávam Taehyunga. Ešte som niečo odhodil a odchádzal z kuchyne. Ako som prechádzal cez chodbu,dvere sa otvorili. Ihneď som pribehol k Taemu a silno ho objal. Nejakú chvíľku sme sa objímali až som neodstúpil.

,,Ako prekvapenie? Chutilo?" opýtal sa ma a zložil si zo seba veci. Popritom sa pozasmial.
,,Úžasné." povedal som a pozasmial sa tiež. ,,A čo znamenalo to srdiečko?" dodal som. Tae sa trošku pozastavil,ale nakoniec prehovoril.
,,Kookie....ehm... poď so mnou do sprchy."
——————————————————
Niečo sa tu rozbiehaaa😈💦♥️

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Where stories live. Discover now