▫️19▫️

1.8K 260 35

,,Taehyung!!" zakričal som z ničoho nič na celú izbu. Ihneď sa ku mne otočil. ,,Prepač." dodal som.

,,Nevadí." povedal a jemne sa usmial.
On sa dokáže teraz aj usmievať?
,,Tae.... ni-." nedopovedal som pretože mi skočil do rečí.
,,Myslel som si to. To-to je v poriadku."
,,Ako to?"
,,Mal som také tušenia. Už niekoľko krát mi boli podozrivé cudzie boxerky. Vedela sa vyhovoriť,že sú moje."
,,Oh bože môj. A čo chceš taraz urobiť?"
,,Ja neviem."
,,Nevieš? Tak ja ti teraz niečo vysvetlím. Ten človek si ťa nezaslúži. Ani na 1%. Vieš prečo? Podvádzala ťa za tvojím chrbtom celý rok a išlo jej iba o peniaze. Žiadnu lásku k tebe som nevidel. Stále len erotika a peniaze. To dievča nemôže byť s niekym tak dokonalým ako si ty Taehyung. Máš na viac,na niečo lepšie. Potrebuješ niekoho,kto ťa bude dvíhať hore keď spadneš,bude pri tebe stáť v zlom aj v dobrom,budete sa navzájom podporovať,kto k tebe vyjadrí svoje city a lásku. Niekoho s kým budeš veľmi šťastný. Niekoho kto bude na teba stále čakať. Niekoho kto bude stáť pri dverách a usmievať sa keď prídeš domov. Niekoho komu nepôjde iba o sex a peniaze. Niekoho,kto k tebe lásku nebude vyjadrovať len sexom. Máš na viac tak si nenechaj kaziť život. Nehovorím ti to teraz ako tvôj syn. Neberiem ťa ako otca. Ale ako niečo viac. Prejavujem k tebe veľké puto,ale medzi synom a otcom to nemá nič spoločné. Tak si nechaj poradiť."

Chvíľu sa zamýšlal,ale nakoniec prehovoril.
,,Máš pravdu Kookie." povedal a postavil sa.
,,Čo ideš urobiť??"
,,Idem jej zbaliť veci." povedal a chystal sa odísť,ale nakoniec sa otočil ešte mojím smerom. Prišiel ku mne a prekvapilo ma čo spravil. Bez jediného zastania ma pobozkal. Prečo? V bruchu sa mi pomotalo niekoľko motýlikov. Tak užasný pocit. Jeho pery. Čo ti dáva. Bola to jemná a detská pusa,ale to mi uplne stačilo na zabudnutie všetkého a prežitie najkrajšieho.Užil som si túto chvíľku čo najviac. Odtiahol sa a prehovoril.
,,Ďakujem ti za všetko." usmial sa a odišiel preč. Skoro som odpadol. Chcel som plakať od šťastia. Bol som najšťastnejší človek na zemi. Hodil som sa na posteľ a pohýbal sa na nej od radosti. Najradšej by som kričal,ale to asi nepôjde. Taehyung je doma.
———————————————
Ospravedlňujem sa moc za chyby,ale písala som to narýchlo keďže ste si o túto kapitolu toľko žiadali💗 Dobrú noc♥️
爱你❤️

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Where stories live. Discover now