▪️18▪️

1.8K 248 36

Sedím na posteli,obhrýzam si nechty a čakám niečo už cez hodinu. Stále tu není a začínam sa celkom báť. Dúfam,že sa mu nič zlé nestalo. Pozerám sa vkuse na telefón,aký je čas.

Štetka tu nieje. Išla si niečo vybaviť do mesta. Že ju tá piča nebolí,z toho aká je rozťahá. Síce...kurvy si zvyknú rýchlo. Stále tu ma niekoho iného. Typujem,že za ten rok stihla mať v hube už všetky šírky a dĺžky.

Započul som odomikanie a potom zvolanie môjho mena. Taehyung. Som veľmi nervózny. Asi mu pokazím život. Ale tak,mal by vedieť pravdu. Nechcem aby žil celý svôj život v klamstvách. Bude to tak lepšie.

Pomaly a som zišiel z postele aj s telefónom. Prišiel som ku dverám a jemne ich otvoril. Akurát išiel hore schodmi. Pozrel sa mojím smerom a prehovoril.

,,Kookie,volal som na teba z dola. Prečo si sa neozval?" opýtal sa ma keď už bol hore.
,,P-prepáč." povedal som jemne a otvoril dokorán dvere. Stále som mal smutný výraz a na mojích líciach boli zaschnuté slzy.

,,Čo sa stalo?" opýtal sa ma trochu vystrašene a vliezol mi do izby. Sadli sme si spolu na posteľ. Hladel som do zeme a ani sa nepohol. Zato Taehyung čakal,kým mu niečo poviem.
,,Kookie,haló!!" povedal trochu hlasnejšie a prešiel mi rukou pred tvárou. Hneď som zareagoval a pozrel naňho. Tie jeho oči. Ako som mu toto mohol urobiť? Možno ma znenávidí.

,,Ta-Taehyung?" oslovil som ho s tým,že sa mi zase tlačili slzy do očí. Prečo plačem ja? To by mal skôr on. To bude tým,že ho teraz dosť potrápim. Slzy mi vyšli na povrch. Bohužial som to nevydržal.

,,Už mi to povec zlatko!! Prečo plačeš?! Ublížil ti niekto?!" trošku zhúkol a kľakol si. Chytil mi tvár do jeho dlaní a pozrel mi do očí.

,,Keď ti to poviem...tak,prosím neznenáviď ma." povedal som a jeho ruky dal dole z mojej tváre.
,,To by sa nikdy nestalo." povedal a usmial sa na mňa.
,,Ja-ja... ber to tak,že to robím kvôli tomu,aby si nebol klamaný celý život." podal som mu svôj mobil,ktorý som vytiahol z vrecka.
,,Čo s tým?" prikrčil obočie a prekvapene sa opýtal.
,,Je to video. Dnes som ho nahral." popostrčil som mu mobil viac.

Zobral si ho z mojej ruky a sadol si na postel. Pustil ho a pozorne sledoval. Boli počuť všetky ich vzdychy,bolo všetko vidno. Čo ma najviac prekvapovalo bolo,že si z toho Tae nejako nič nerobil.

Video po pár sekundách skončilo. Vrátil mi mobil a bol ticho. Čo si mám o tom myslieť??

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Read this story for FREE!