▫️17▫️

1.8K 252 42

Zabudil som sa v posteli. Takže ma odniesol? Milé. Vstal som z postele a išiel do kúpeľne. Dal som si studenú sprchu. Uterák som si dal okolo pása a išiel do izby. Vybral som si pohodlné,domáce oblečenie. Nemám toho veľa,ale aspoň niečo. Zišiel som dole po schodoch do kuchyne. Videl som iba Mayu ako sa vrtí pri kuchynskej linke.

,,Maya?"
,,Čo je?" povedala a otočila sa ku mne.
,,Kde je Taehyung?"
,,Odišiel už. To naznačuje,že mi sem príde kamoš."

Prišiel som ku skrinke a zobral si tanier do ruky.

,,Nie že znova újdeš!!"
,,Mám počúvať tvoje vzdychy?!"
,,Ani nevieš aké je to s ním dobré tak ticho."
Nabralo sa toľko zlosti vo mne,že som to musel vypustiť.
,,Prečo to kurva robíš?!!" zhúkol som na celú kuchyňu.
,,Čo robím čo?"
,,Prečo podvádzaš Taehyunga??! Chalan,ktorý ťa za chrbtom chváli a miluje ťa,tak ty ho podvádzaš s inými!! Chudák chlapec ani nevie čo všetko sa deje,keď je mimo domu!! Si úplne pretočená ženská!! Nemáš city,nemáš srdce,nemáš lásku k tomu človeku!! Máš ho len kvôli peniazom!! Aj tá plastika!! Zobral ťa takú aká si!! Si proste štetka!! Choď sa kurviť do takého domu!! Taehyung si to nezaslúži!! Ani nevieš koľko krát som mu to chcel povedať,čo robíš za jeho chrbtom!! Ale neurobil som to!!! A nie kvôli tomu,že by som mal problém od teba,ale kvôli tomu,že by som nemohol vidieť ako trpí!! Uvedom si čo robíš bohatstvo!!" keď som toto dopovedal,hodil som tanier o zem. Odišiel som. Nemohol som sa pozerať na jej ksicht. Zabuchol som sa v izbe. Rozplakal som sa. Neviem či som urobil dobre,ale cítim sa omnoho lepšie. Chcem tu Taehyunga. Chcem objímať najviac ako sa dá. Napadlo ma niečo...
—————————————————
Po 1 hodine

Užíva si to tu s ním. Aj keď som jej všetko povedal. Ty kokos,že sa nehanbí! Zobral som mobil do ruky a išiel ku dverám. Pomaly a potichu som ich trochu pootvoril. Našťastie si to nevšimli. No fuj,ale je to odporné. Mobil som nasmeroval do otvoru a spustil natáčanie. Neviem či je dobre to čo robím,ale nevydržím to už. Chvílu som tam postál a ponahrával,až kým som si nepovedal,že by aj stačilo. Dvere som zatvoril a išiel do svojej izby. Sadol som si na posteľ a napísal Taemu.

Jungkookie: Taehyung!!
Tae: Kookie?
Jungkookie: Prosím poď domov😭
Tae: Čo to vymýšlaš? Ja nemôžem nikam ísť . Stalo sa niečo?
Jungkookie: Stalo. Musím ti to povedať! Prosím !! 😭
Tae: Nepustia ma len tak domov... 😣
Jungkookie: Spravím čokolvek!! Vyhovor sa kvôli mne! 😭 Je to naozaj súrne!
Tae: Kookie...
Jungkookie: Prosím😭 Prosím😭Prosím😭
Tae: Ach. Idem sa opýtať čakaj.
Po 5 minútach
Tae: Za 1 hodinu som doma...
Jungkookie: Tae!!! ďakujem😭
Tae: Som zvedavý čo pre mňa tak súrne máš ...
Jungkookie: Určite to neoľutuješ😶
Tae: Asi to nebude nič dobré čo?
Jungkookie: Nechaj to na doma. Pa❤️
Tae: Ahoj❤️

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Where stories live. Discover now