▫️13▫️

1.7K 244 30

,,Aaah~!! Pridaj !!" započul som slastné výkriky z vedľa. Prečo mám izbu hneď pri ich spálni? Tá piča si to tu užíva s niekým iným než Tae. To mi vadí najviac. Kebyže sú aspoň Taeho. Najradšej by som jej vytrhal vlasy z hlavy. Vytrhať? Hmm,to nie je správne slovo. Jej umelé vlasy by som nemusel ani trhať. Samé by spadli.
,,Si po piči úzka dievča!" zakričal ten chalan.
,,No fuj." povedal som si po pod nos a zobral som si slúchadlá. Áno tie mám.
Pustil som si prvú pesničku čo mi padla v zozname. Začal som si hmkať a hýbať rukami. Aj keď som na posteli,dá sa to užiť aj tak. Začal som sa dvíhať. Nakoniec z toho vznikol tanec. Tancoval som si na voľnom mieste freestyle. Dával som si pozor na svoje pohyby. Na 100% som bol naplno uvoľnený. Ajaj. Potkol som sa. Spadol som chrbtom o skriňu. To až tak nebolelo,skôr bol z toho dobrý rachot.

,,Počúvaj ma ty decko zasraté. Zničil si mi vzťah s Taem. Takže mi teraz nenič aj sex!!"
Prišla v župane,povedala a znova zabuchla. Dobre som rozumel? Zničil som jej vzťah s Taem? Myslím si,že si ho kazí sama. Ona ho podvádza. Nechcem tu byť. Nemožem nič robiť,takže ma jedine napadá....hm.... Idem von!! Aj keď to tu maximálne nepoznám tak mi to je jedno. Radšej prespím na ulici. Zodvihol som sa z postele a mobil nechal v izbe. Aj tak ma nebudú hľadať. Zišiel som potichu dole,obliekol si veci a vyšiel von. Tak dobre čerstvý vzduch. Ah~ toto som potreboval. Urobil som niekoľko krokov a už som bol mimo domu. Nemám tušenia kde to blúdim,ale snažím sa. Predomnou je veľa rôznych ľudí. Keďže som bol v decáku,kde sme nemohli nikam sami ísť,nemal som možnosť spoznať tieto miesta. Väčšinou nás držali pri detskom.
Kráčal som si po uliciach až som zavidel obchod. Je pravda,že nemám peniaze,ale skúsim to. Vošiel som do obchodu a poobzeral som sa,či tu nie sú eskalátori. Nič,super. Prechádzal som sa po obchode až som našiel bagetu. Som dosť hladný,takže toto mi ponôže. Zobral som ju a dal pod bundu. Vybral som sa smerom ku východu,ale nakoniec ma niekto chytil za rameno. Hups...
—————————————————————
Je tu taký menší problémik.
7x Yoonmin=7x Vkook 😆👌🏻

ʙᴏʏ ғʀᴏᴍ ᴏʀᴘʜᴀɴᴀɢᴇ [kth•jjk]Where stories live. Discover now